• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 566

15700181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24181808 15700181 Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Nowostawy Dolne gmina Dmosin. Nieruchomość objęta MPZP w większości pod budownictwo jednorodzinne(na zdjęciu kolor żółty), pozostała część jako łąki i las. w drodze dojazdowej gaz. Na działce prąd i woda ...

Nowostawy Dolne (Łódzkie, gm. Dmosin)

200 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
11405 m2
-
15662329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23496736 15662329 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie na Widzewie.Nowe budownictwo 73.4 m2 2-gie piętro 3pokoje, komórka lokatorska.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i pokój np dla dziecka, biurowyZ salonu wyjście na balkon od...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
73 m2
2024
15590651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21982941 15590651 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nad zalewem w miejscowości Kotliny, gmina Brójce. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego  z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na działce skrzynka z energią ...

Kotliny (Łódzkie, gm. Brójce)

249 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2489 m2
-
15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007
15411764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940810 15411764 Działka budowlana 2198m2, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2198 m2 na granicy Łodzi w miejscowości KiełminaKlęk. Dziaka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na całą okolicę, tuż przy lesie. Do działki d...

Kiełmina (Łódzkie, gm. Stryków)

380 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
2198 m2
-
15294417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15010359 15294417 Działka inwestycyjna, Trasa Górna przy wjeździe na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1,9 ha. Teren położony przy Trasie Górnej z bezpośrednim zjazdem na drogę, w odległości ok. 1 kilometra od wjazdu na autostradę A1. Nieruc...

Stefanów (Łódzkie, gm. Brójce)

1 900 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
19000 m2
-
15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912
15031276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7493027 15031276 Hala magazynowo-produkcyjna, Tuszyn, Górki Małe, duża działka Oferujemy do sprzedaży halę magazynową z rampą rozładunkową o powierzchni 820 m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem ze względu na umiejscowienie na dużej 8200 m2, utwardzonej działce dz...

Górki Małe (Łódzkie, gm. Tuszyn)

1 590 000 PLN (1 939 zł/m2)

11
-
820 m2
-
14937458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5097642 14937458 Działka w Łagiewnikach dla inwestora, 3800 m2 lub 1 ha Oferujemy do sprzedaży działkę w Łagiewnikach o powierzchni 3800 m2, istnieje również możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek, otrzymamy wówczas teren ok. 1 ha. Cicha i spokojna okolica wśr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

627 000 PLN (165 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
14612292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 149836 14612292 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,5 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,52 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 350 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
15202 m2
-
13471789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 97452 13471789 Działka inwestycyjna 5ha przy skrzyżowaniu autostrady A1 z trasą S8 w Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na centrum logistyczne, magazyny lub inną działalność usługową.Położoną bezpośrednio p...

Karlin (Łódzkie, gm. Moszczenica)

1 800 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
52369 m2
-
14319524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23640 14319524 Działka inwestycyjna 2,35 ha w pobliżu wjazdu na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2,35 ha położoną w pobliżu skrzyżowania MalowniczaRokicińska. Działka objęta MPZP z funkcją usługowo-mieszkaniową. Budować można tylko na cz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 490 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
23445 m2
-