• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 562

15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15661776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23488757 15661776 Wynajmę lokal o powierzchni 77,5 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji - „New Iron” położonej przy ul. Struga 22 w Łodzi. Charakterystyczny już dla Łodzi budynek, cechuje się zwężeniem, kształtem przypominającym słynny budyn...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-
15660335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 23462462 15660335 Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe z dwoma balkonami i dużym tarasem o powierzchni 122,60 m2 na wynajem okazjonalny. w Skierniewicach na osiedlu Widok. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na terenie zamkniętym. Dla be...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

4 000 PLN (33 zł/m2)

5
2
123 m2
1995
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15845526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26863005 15845526 2,1664 ha 21 664 mkw. teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna – OgrodzonaNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 21 664 mkw., położona w miejscowości Ogrodzona, gmina Da...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

990 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
21664 m2
-