• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 563

15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-
15660335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 23462462 15660335 Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe z dwoma balkonami i dużym tarasem o powierzchni 122,60 m2 na wynajem okazjonalny. w Skierniewicach na osiedlu Widok. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na terenie zamkniętym. Dla be...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

4 000 PLN (33 zł/m2)

5
2
123 m2
1995
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15845526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26863005 15845526 2,1664 ha 21 664 mkw. teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna – OgrodzonaNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 21 664 mkw., położona w miejscowości Ogrodzona, gmina Da...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

990 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
21664 m2
-
15848390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26936219 15848390 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów – miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi pałacowo-parkowemu oraz niepowtarzalnemu klimatowi histor...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

162 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15840978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787615 15840978 Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w pięknej, spokojnej ok...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

860 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15848901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26951193 15848901 Grunt inwestycyjny przy DK91 – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie, z bezpośrednim i wygodnym dojazdem od strony drogi kraj...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

900 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
9266 m2
-
15840830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786083 15840830 Wyjątkowa działka na sprzedaż o powierzchni 2,73 ha – Rezerwat Rzeki Rawka.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Ziemiary, tuż przy granicy Rezerwatu Przyrody Rawka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

680 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
27289 m2
-