• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 567

15848390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26936219 15848390 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów – miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi pałacowo-parkowemu oraz niepowtarzalnemu klimatowi histor...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

162 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15840978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787615 15840978 Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w pięknej, spokojnej ok...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

860 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15848901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26951193 15848901 Grunt inwestycyjny przy DK91 – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie, z bezpośrednim i wygodnym dojazdem od strony drogi kraj...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

900 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
9266 m2
-
15840830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786083 15840830 Wyjątkowa działka na sprzedaż o powierzchni 2,73 ha – Rezerwat Rzeki Rawka.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Ziemiary, tuż przy granicy Rezerwatu Przyrody Rawka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

680 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
27289 m2
-
15869157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402663 15869157 Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 4 857 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni ją doskonałym miejscem na realizację różnorodnych projektów.Dzięki temu...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

850 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
4857 m2
-
15845002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26847996 15845002 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 mkw., położona w samym sercu malowniczej wsi Nieborów – jednej z perełek województwa, znanej z pięknych krajobrazów, historycznego pałacu oraz świetnej lokalizacji.To idealne miejsce dla osó...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15688645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycja 1,7 ha ; dom w stanie surowym 23992715 15688645 Powiat: pajęczański (łódzkie)Gmina: Nowa BrzeźnicaObręb: BRZEŹNICA (0008)Numer działki: 6870, 68996870- 14498 m2 z czego ok. 3100 m2 objęte MPZP6899- 2292 m2łącznie 16 790 m2Główne atuty działekPołożenie w malowniczej okolicy Nowej Brzeźnicy - to spo...

Nowa Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

240 000 PLN

-
-
16790 m2
-
15765954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym 100 m2 z usługami 25493726 15765954 Powiat: pajęczański (łódzkie)Gmina: Nowa BrzeźnicaObręb: BRZEŹNICA (0008)Numer działki: 6870, 68996870- 14498 m2 z czego ok. 3100 m2 objęte MPZP6899- 2292 m2łącznie 16 790 m2Dom wolnostojący ~ 100 m2Parter obejmuje kuchnię, łazienkę, korytarz oraz ga...

Nowa Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
100 m2
2012
15889459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851006 15889459 DRZWI OTWARTE - sobota 30 maja, w godzinach 13:00 - 16:00. To idealna okazja, aby na żywo poczuć klimat tej nieruchomości, przejść się po ogrodzie i sprawdzić potencjał obu domów. Specjalna oferta dla uczestników: Każdy, kto odwiedzi nas w t...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 400 000 PLN (7 527 zł/m2)

6
2
186 m2
2016
15889001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27840002 15889001 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ, LUB JEDNORODZINNĄ. Cena 900 zl m2   NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z 2 DZIAŁEK O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 22 532 m2. UŚREDNIONE WYMIARY OK. 60 X 400 M ŚWIETNA LOKALIZACJA, NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ POMIĘDZY TA...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

20 278 800 PLN (900 zł/m2)

-
-
22532 m2
-