• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 567

15848944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952423 15848944 Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki.Numery działek: 5420 oraz 5419.Możliwość zakupu razem lub osobno.Powierzchnia:5420 1566 m²5419 1426 m²Łączna powierzchnia: 2992 m².Przeznaczenie w MPZP: ter...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
1566 m2
-
15860755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27183921 15860755 Na sprzedaż działka ROD z domkiem Sokolniki-Las, ROD DIANA Lokalizacja: Sokolniki-Las, woj. łódzkie (ok. 30 km od Łodzi) Cena: 65 000 zł Powierzchnia działki: 495 m² Opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż prawa do użytkowania działki ROD DIANA w So...

Sokolniki-Las (Łódzkie, gm. Ozorków)

65 000 PLN (131 zł/m2)

-
-
495 m2
-
15834936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707485 15834936 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. KonstantynowskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku w świetnej lokalizacji.Lokal składa się z trzech ustawnych ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-
15830524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674126 15830524 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 286 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 426).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana w otoczeniu powstającego kamera...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

220 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
2286 m2
-
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15740628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnówka - działka na Twój plan! 24954049 15740628 Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Tarnówka, gmina Szadek - 1300 m²LokalizacjaOferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Tarnówka (gmina Szadek, obręb geodezyjny nr 22). To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy, sp...

Tarnówka (Łódzkie, gm. Szadek)

154 360 PLN

-
-
1300 m2
-
15697787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rzut beretem do Zalewu Cieszkowskiego - Trzepnica 24136527 15697787 W Trzepnicy czeka działka, która nie próbuje być modna ani przerysowana. Ona po prostu daje to, czego dziś najbardziej brakuje: ciszę, przestrzeń i prawdziwy odpoczynek. Trasy rowerowe, ścieżki spacerowe i leśne dukty zaczynają się praktycznie za bra...

Trzepnica (Łódzkie, gm. Łęki Szlacheckie)

199 360 PLN

-
-
1499 m2
-
12402591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 92080 12402591 Piękna działka siedliskowa tuż przy Puszczy Bolimowskiej na leśnej polanie Na sprzedaż piękna działka w lesie tuż przy Puszczy Bolimowskiej. Jest to działka rolno-leśna. Na nieruchomości jest prąd, w odległości 500m - wodociągi. Możliwość dokupienia ...

Borowiny (Łódzkie, gm. Skierniewice)

320 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15768229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25537356 15768229 Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. GajcegoZamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki MiazgiSzukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Mamy dla Ciebie idealną ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 999 PLN (7 706 zł/m2)

5
1
109 m2
2025
15840911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786080 15840911 Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowo-produkc...

Rawa Mazowiecka (Julianów) (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

8 515 910 PLN (130 zł/m2)

-
-
65507 m2
-
15841057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787758 15841057 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje przeznaczenie działek pod produkcję...

Sokolniki (Bagatelka) (Łódzkie, gm. Sokolniki)

14 940 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
149408 m2
-