• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 567

15517320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20310971 15517320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej:- lokal o łącznej powierzchni 262 m2 (w tym 42 m2 ogrodu zimowego lub ogródka otwartego)- cena do negocja...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 300 000 PLN (12 595 zł/m2)

11
-
262 m2
-
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka budowlana  o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątkow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15831266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690086 15831266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 4234).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

330 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4177 m2
-
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15872869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502940 15872869 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15872720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500518 15872720 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15671782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23678258 15671782 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 1116 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, ora...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

89 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1116 m2
-
15873209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27513561 15873209 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na os. Bugaj. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku zarządzanym przez SM Dobrzynka.Budynek zbudowany w '97 z cegły, posiada ogrodzony teren i sporo miejsc parkingowych wokół.Tuż ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 600 PLN (37 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
15872721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500519 15872721 Nowy wykończony dom z garażem i ogrodem Budynek F2 Osiedle ŁawySzukasz nowego domu gotowego do zamieszkania bez remontu i bez czekania na budowę?Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny budynek F2 położony na Osiedlu Ławy pod Bełchatowem. To jedna z ...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

799 000 PLN (7 134 zł/m2)

4
2
112 m2
2026