• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 131

15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620991 15818211 Na sprzedaż przestronny, solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 540 m², posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce 3 364 m². Nieruchomość oferuje ogromny potencjał inwestycyjny.Nieruchomość położona jest na ulicy Tomaszowskiej - bardzo do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (3 685 zł/m2)

10
2
540 m2
2003
15790591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25970848 15790591 Budynek usługowo mieszkalny ul: Broniewskiego 6 na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej.Prezentuję nieruchomość składającą się z dwóch budynków o funkcji usługowo mieszkalnej położonych na działce o powierzchni 667 mkw.Budynki zostały wybudowane w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
-
150 m2
1937
15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15861016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27195150 15861016 Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m², usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych i wygodę z możliwością aranżacji według własnego projektu.Oferta eks...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (4 483 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15872133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485962 15872133 Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę.Oferta ekskluzy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

715 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2025
15812317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26479042 15812317 Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja na ulicy Bieszczadzkiej oddana do użytku w 2025 roku, usytuowana na przestronnej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1680 m² z dwoma niezależnymi wjazdami. Dom ma powierzchnię użytkową  221 mkw. Nieruchomo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (10 980 zł/m2)

6
2
255 m2
2025
15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
14625376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24763 14625376 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na zamkniętym ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

432 100 PLN (7 450 zł/m2)

2
1
58 m2
2022