• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 130

14625386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24773 14625386 Oferujemy Państwu nową kawalerkę w stanie deweloperskim w dobrej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z duż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

276 000 PLN (8 118 zł/m2)

1
1
34 m2
2022
14625385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24769 14625385 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

417 200 PLN (7 585 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14625372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24765 14625372 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum.Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na zamkniętym t...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 500 PLN (7 578 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14625389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767 14625389 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (7 436 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14624839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24764 14624839 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi (jeden z garderobą), łazienki...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

576 000 PLN (7 291 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
14625374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761 14625374 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu. Składa się z ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 600 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14622286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24757 14622286 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, garderoba, łazi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

576 000 PLN (7 291 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
14625390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766 14625390 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

456 822 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14624838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24759 14624838 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ł...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 600 PLN (7 540 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
14678172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25115 14678172 Uzbrojona działka z biurem, dwoma magazynami i parkingiem. Monitorowana i ogrodzona. Łódź, Górna. Piętrowe biuro 461 m2 z ośmioma pokojami, trzema łazienkami i kuchnią, duży magazyn 661,9 m2, a w nim pomieszczenia socjalne i mniejszy 170,4 m2 z dwoma...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 950 000 PLN (3 038 zł/m2)

11
-
1300 m2
-