• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 131

15772699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25617016 15772699 Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52m2, znajdujące sią na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień takich jak liczne miejsca parkingowe, komunikacja miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1989
15077791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8988845 15077791 Witam, prezentuję Państwu już pracujący obiektdom przy ulicy Śląskiej w Łodzi. Teren na którym się znajduje to 3049 mkw. Działka budowlana z możliwością zabudowy do 2610mkw, możliwość powiększenia kubatury obecnego budynku bądź zbudowania dodatkowe ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 350 000 PLN (15 199 zł/m2)

11
-
352 m2
2019
15868860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27392685 15868860 Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2 (dodatkowo jest pas drogi 90 m2) o wymiarach 23 x 31 m, ogrodzony siatką z met...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
744 m2
-
15636066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22950364 15636066 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi na ulicy Gościniec. Działka o powierzchni 920 m2. Na działce prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia. Dla działki wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

199 000 PLN (216 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15762190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25400110 15762190 Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący położony w Łodzi Górna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych .Atutem jest cicha i spokojna okolica,pola,lasek,wszechobecna zieleń.Bliskie usytuowanie do nowo wybudowanej Trasy Górna ok 4 km,zjazd z autostra...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 240 000 PLN (9 764 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15516788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20299343 15516788 Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala na możliwość budowy budynku wielorodzinnego, do 12m, do powie...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
749 m2
-
14938102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Łódź, Górna 5128885 14938102 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL572022Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 35,73 m2 zlokalizowane na parterze w wieżowcu w Łodzi- osiedle Dąbrowa. Mieszkanie w dobrym stanie techn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15516792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20299338 15516792 Mam do zaoferowania Państwu dom parterowy w dzielnicy Górna Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Budynek parterowy wybudowany z cegły czerwonej w latach przedwojennych w 1933 r. o powierzchni łącznej użytkowej 150 m2. Budynek z jednej strony jest prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN (8 667 zł/m2)

5
1
150 m2
1933
14938253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5128889 14938253 NUMER OFERTY W BIURZE: SDEL1732018Oferujemy do sprzedaży dwa domy położone na jednej działce o powierzchni 516 m2 w lokalizacji Łódź Górna Chojny.Główny dom ma powierzchnię całkowitą 370,7 m2, powierzchni użytkowej 208 m2, natomiast kubatura wynosi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 000 PLN (5 769 zł/m2)

5
2
208 m2
2002
14938154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128899 14938154 NUMER OFERTY W BIURZE: SL362012Do sprzedaży pawilon handlowy o powierzchni 34,78 m2 w Łodzi przy ul. Senatorskiej. Lokal o charakterze usługowo- handlowym, na parterze, stan techniczny bardzo dobry, nowe okna PCV- rolety zewnętrzne antywłamaniowe, dw...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

145 000 PLN (4 265 zł/m2)

2
-
34 m2
1993
14938274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128898 14938274 NUMER OFERTY W BIURZE: SLKLASB32019Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 6540,4 m2 usytuowany na działce 4989 m2 w okolicy Al. Politechniki (pogranicze dzielnic PolesieGórna). Budynek był modernizowany w latach 2003-2004. W ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

8 500 000 PLN (1 300 zł/m2)

11
-
6540 m2
-
15730512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24781322 15730512 Do sprzedaży obiekt przemysłowy w dzielnicy Łódź-Górna na działce 1924m2Nieruchomość składa się z dwóch budynków:- 949m2 - 162m2 łącznie 1038m2W budynkach znajdują się  pomieszczenia produkcyjno - magazynowe oraz socjalne i sanitarne.Obiekt posiada w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 400 000 PLN (2 312 zł/m2)

11
-
1038 m2
1990