• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

14626004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24782 14626004 Działka budowlana 1760 m2 + 15 tys m2 lasu w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki Polecam Państwu działkę budowlaną położoną w pełnej zieleni miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni nie całe siedemnaście tysięcy m2. gdzie 1760 m2 jest to tr...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

490 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
16760 m2
-
15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15875092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27527740 15875092 Przepiękne, zalesione działki pod zabudowę w Chociszewie, gmina Parzęczew, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z oznaczeniem 8.13.MN, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, bliźniaczą lub szer...

Chociszew (Łódzkie, gm. Parzęczew)

158 760 PLN

-
-
1512 m2
-
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zielonej części łódzkiej dzielnicy Górna. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, do której ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958
15872013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27484032 15872013 Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 40,34 m. kw. usytuowane na pierwszym p...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (4 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15882481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27664912 15882481 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni? Działka w Placydowie to świetna opcja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą. Oferujemy pięknie poło...

Aleksandrów Łódzki (Placydów) (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

249 000 PLN

-
-
1051 m2
-
15853468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27050939 15853468 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Oferujemy pięknie położoną nieruchomość o po...

Łódź (Andrzejów) (Łódzkie, gm. Łódź)

450 000 PLN

-
-
938 m2
-
15875780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526195 15875780 Nowa oferta! Mieszkanie z widokiem na miasto i ciszę, której potrzebujesz! WYREMONTUJ JAK CHCESZ, zdjęcia przedstawiają wizualizację! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy bliskość do wszystkich łódzkich atrakcji z odrobiną spokoju i harmonii, to ta ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (8 922 zł/m2)

2
1
39.23 m2
2024
15864790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na start 27272893 15864790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Teofilowie. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wyróżn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15863363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjna z WZ na zabudowę jednorodzinną 27245181 15863363 Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Rosanowie - idealna pod rezydencję lub zabudowę deweloperskąOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 13 971 m² w malowniczej lokalizacji Rosanów, tuż przy Zgierzu.Wymiary działki:Granica od ulicy 6...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 400 000 PLN

-
-
13971 m2
-
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 50., w zielonej części Ło...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950