• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 272

15681447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23856254 15681447 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

659 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
79 m2
2025
15681448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23856253 15681448 Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

567 000 PLN (8 591 zł/m2)

2
1
66 m2
2025
15515433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20255452 15515433 Właśnie znalazłeś działkę, gdzie powstanie Twój dom. Świetna lokalizacja, na atrakcyjnych obrzeżach miasta, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, działka z pięknym drzewostanem.Oferowana działka przylega bezpośrednio do głównej, ale wewnętrznej, a...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

224 400 PLN (220 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
15884270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27698383 15884270 Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji regionu   w miejscowości Piaski blisko Nieborowa, pomiędzy Skierniewicami a Łowiczem.To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i natu...

Piaski (Łódzkie, gm. Nieborów)

439 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15843671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26809228 15843671 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15812648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26542944 15812648 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1048m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dzia...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

262 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1048 m2
-
15803027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26284319 15803027 Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew ZadębiePrestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe.To będzie wyjątkowa inwestycja .Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizac...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 800 000 PLN (257 zł/m2)

-
-
7008 m2
-
15765253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25467877 15765253 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 955m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

238 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15682004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23869181 15682004 Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku.Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy samym rynku, w nowo wybudowanym, stylowym budynku mieszkalno-usług...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

664 000 PLN (8 513 zł/m2)

1
-
78 m2
2025
15678341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23810813 15678341 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska.Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.To idealna oferta dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodni...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

235 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
830 m2
-
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15529420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20585662 15529420 Szukasz wyjątkowego miejsca na wybudowanie domu dla swojej rodziny? Właśnie je znalazłeś.  Świetna lokalizacja, na atrakcyjnych obrzeżach miasta, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, z pominięciem zatłoczonych ulic.Działkę porastają  piękne drzewa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

159 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1060 m2
-