• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15529420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20585662 15529420 Szukasz wyjątkowego miejsca na wybudowanie domu dla swojej rodziny? Właśnie je znalazłeś.  Świetna lokalizacja, na atrakcyjnych obrzeżach miasta, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, z pominięciem zatłoczonych ulic.Działkę porastają  piękne drzewa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

159 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1060 m2
-
15890983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy do wlasnej aranżacjj 27883553 15890983 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 mkw centrum Zelowa przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w przedwojennej, dwupiętrowej kamienicy z cegły, charakteryzującej się solidną i trwałą konstrukcją.Nieruchomość zlo...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

195 360 PLN (3 053 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15889913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27864489 15889913 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o imponującej powierzchni 3333 m², położona w jednej z najbardziej cenionych części Rzgowa – przy ul. Letniskowej. Jest to propozycja dla osób poszukujących prywatności, dużej przestrzeni i komfortu w otocz...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

780 000 PLN

-
-
3333 m2
-
15890980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883697 15890980 Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9 459 m², położony w miejscowości Studzianki, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski, wojew&amp...

Studzianki (Łódzkie, gm. Wolbórz)

2 200 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15875544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527636 15875544 Mały, ciepły dom 108 m² Pompa ciepła Fotowoltaika Rekuperacja Działka 900 m² okolice Zduńskiej Woli. Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 108 m², położony w spokojnej okolicy w pobliżu Zduńska Wola. Idealna pro...

Ostrówek (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

810 000 PLN (6 750 zł/m2)

4
1
120 m2
2021
15875578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527650 15875578 Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych – Chojne, ul. Makowa.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w miejscowości Chojne, przy ul. Makowej. Powstaje tu kameralne osiedle 18 domów jednorodzinnych powierzchni 184,24 m², położonych na ...

Chojne (Łódzkie, gm. Sieradz)

899 000 PLN (4 880 zł/m2)

4
2
184.24 m2
2024
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Na sprzedaż nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 188,57 m², położony na dużej działce 3737 m² w spokojnej okolicy Woli Branickiej, zaledwie 6 km od centrum Zgierza.Lokalizacja:Dom znajduje się przy cichej, asfaltowej drodze dojazdo...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2025
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15650488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23319070 15650488 Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom na sprzedaż za cenę 1 550 000 PLN. Nieruchomość znajduje się w Ciężkowie, na ulicy Szyszkowa, zaledwie 15 km od Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miasta, jednocześnie oferując spokój i prywatność, jaką...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 550 000 PLN (6 652 zł/m2)

6
2
233 m2
2011
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010