• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

15775392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25669230 15775392 Działka 2736,7 m2 z czego 1760 m2 budowlanej reszta piękny las w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki.Media :- prąd w działce- woda w drodzeNieruchomość znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej.Miejsce jest wyjątkowo malowniczo położe...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

315 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
2736 m2
-
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 000 PLN (6 215 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15161652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11314038 15161652 Do pierwszego zamieszkania, fabrycznie nowe.W sercu kulturalnej Łodzi.Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu Łodzi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1904
15858010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27137551 15858010 Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest to niezwykła oferta dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca z p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15683554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23895545 15683554 Na sprzedaż dom wolnostojący za cenę 895 000 PLN w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 1 Maja. Przedstawiam Państwu samodzielny dom z ogrodem o powierzchni 628 m2, wyposażony w dodatkowe budynki z mieszkalnym pomieszczeniem. Nieruchomość oferuje dużą l...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

895 000 PLN (7 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1992
15541541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20859513 15541541 Sprzedaż działki inwestycyjnej o wartości 1 750 000 PLN, położonej w Jedlicze B, przy ulicy Bukowej. Działka ma wymiary 50x737 metrów, co zapewnia doskonałą przestrzeń dla wszelkiego rodzaju inwestycji.Okolica, w której znajduje się działka, dynamicz...

Jedlicze B (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 750 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
33592 m2
-
14343343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23662 14343343 NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA W BEŁDOWIE - niedaleko stawy Mamy do zaoferowania działkę w przepięknym miejscu w Bełdowie o powierzchni 958,8m2Jeżeli ktoś szuka większej powierzchni istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek, łącznie nawet do ...

Bełdów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

129 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
958 m2
-
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15877006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560258 15877006 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 144 m² 2023 POMPA CIEPŁA CICHA SPOKOJNA OKOLICA PABIANICESzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość w Pabianicach (zaledwie 1km od centrum) to gotowa przystań dla ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 400 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
144 m2
2023
15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15794647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26076841 15794647 KSIĘSTWO - na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9001,1 m2.Według MPZP jest to teren upraw polowych i ogrodniczych.Studium - tereny rolnicze, zabudowa zagrodowa.Media - prąd w odległości.Miejsce częściowo zalesione.Cena za metr kwadratowy - 23 zł.W...

Księstwo (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

210 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
9001 m2
-
15741453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24972607 15741453 ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14!Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pro...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

2 650 000 PLN (14 021 zł/m2)

4
1
189 m2
2023