• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 477

15743098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25004135 15743098 homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego, która łączy w sobie wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter. Otoczony lasami oraz rozlewiskami rzeki Piasecznicy, posiadłość oferuje ciszę, spokój i bliskość ...

Budziszewice (Łódzkie, gm. Budziszewice)

2 300 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
350 m2
2012
15540959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20849865 15540959 Cena: 1 150 000 PLNPowierzchnia doku: 208,3 m²Powierzchnia działki : 554m2Dostępność: Od zarazZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul. Michałowicza 27 w Łodzi. To wyjątkowa propozycja dla osób poszuku...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 150 000 PLN (5 529 zł/m2)

8
3
208 m2
-
15711118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24391829 15711118 DOM W NOWOCZESNYM STYLU W ZIELONEJ OKOLICY BLISKO STAWU.Zapraszamy do prezentacji domu przy ulicy Noteckiej w Łodzi.LOKALIZACJA:Dom jest usytuowany na działce o numerze 1365 na osiedlu Marysin. Nieruchomość jest w bliskiej okolicy ulicy Pabianickiej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 740 000 PLN (13 385 zł/m2)

4
2
130 m2
2016
15559287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21273913 15559287 Urokliwy dom z dużą działką na sprzedaż – SwędówCena: 560 000 PLNZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni około 120 m², położonego w zielonej i spokojnej części Swędowa (woj. łódzkie). Nieruchomość znajduje się...

Swędów (Łódzkie, gm. Stryków)

560 000 PLN (4 667 zł/m2)

3
2
120 m2
-
15396093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17595159 15396093 PRZESTRONNY DOM WOLNOSTOJĄCY W WIERUSZOWIEHomfi prezentuje na sprzedaż nieruchomość położoną przy ul. Handlowej w Wieruszowie.Przestrony dom z dużym ogrodem. Doskonała propozycja dla rodziny. Pozwala na wykorzystanie pomieszczeń na gabinety lekarskie...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

1 290 000 PLN (4 624 zł/m2)

6
2
279 m2
2000
15467563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19221552 15467563 Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w Tuszynie przy ul. MłynkowejOferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Tuszynie przy ul. Młynkowej. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 41 i 42, o łącznej powierzchni 0,5889 ha.Op...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

1 250 000 PLN (212 zł/m2)

2
1
5889 m2
2000
15300291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15162247 15300291 Przestronny dom z działką przy parku w prestiżowej okolicy Julianowa LOKALIZACJA:Malownicza okolica Parku Julianowskiego kilka minut od centrum miasta, wylotu na autostradę A1 i A2, w pobliżu obwodnicy miasta.Najbliższa okolica to zabudowa jednorodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 000 PLN (5 724 zł/m2)

8
3
428 m2
1993
15366168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16918998 15366168 DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODPIWNICZENIEM I 2 GARAŻAMI W OKOLICY ZIELENI AUTOMATYCZNE ROLETYhomfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego domu do remontuIdealna propozycja, dla pragnących zamieszkać w spokojnym otoczeniu, harmonijnie współgrającym z ...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

1 400 000 PLN (4 667 zł/m2)

6
-
300 m2
1995
15713240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24432946 15713240 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kamienicę w Łasku, znajdującą się na Placu 11-go Listopada, w Łasku w samym centrum miasta. Szukasz miejsca, które stanie się nie tylko Twoim domem, ale także sercem Twojej działalności, bez ponoszenia dodatkow...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

750 000 PLN (7 013 zł/m2)

3
1
106.95 m2
1900
15791932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dom, który czeka na Ciebie!!!. Dom pod lasem! 26002052 15791932 Dom, który czeka na Ciebie! Twój dom w sercu natury - Marżynek, ul. Urocza .Szukasz miejsca, w którym codzienność zwalnia tempo, a poranki pachną lasem i spokojem?Tutaj budzisz się, a za oknem cisza, zieleń i przestrzeń - Twój własny azyl.Dom, który ...

Marżynek, Urocza

419 360 PLN (2 383 zł/m2)

4
1
176 m2
2023
15664023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23541279 15664023 Dom w zabudowie szeregowej o pow. 90 m2, z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. Budynek zaprojektowane zostały z myślą o niedużej rodzinie, dla której będzie to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku.Do dyspozycji są łącznie 4 pokoje - s...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 000 PLN (8 878 zł/m2)

4
2
90 m2
2023
15740284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24949896 15740284 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom do wykończenia o pow. około 110 m2, w pięknej malowniczej okolicy w miejscowośći Grabia, Gmina Sędziejowice, położony na dużej działce o powierzchni 2600 m2, w linii brzegowej rzeki w odległości ok. 15 km od...

Grabia (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

295 000 PLN (2 682 zł/m2)

3
-
110 m2
2010