• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 477

15686506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23943453 15686506 Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy, przytulny dom w malowniczej miejscowości Lichawa, o powierzchni użytkowej ok. 105 m². Ta dwukondygnacyjna nieruchomość z trzema pokojami oraz przestronnym salonem, starannie zagospodarowaną działką jest...

Lichawa (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

4
1
140 m2
1995
15460477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19059052 15460477 Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej okolicy, ale jednocześnie w bliskości aglomeracji. Opis nieruchomości:Nier...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (2 955 zł/m2)

5
2
220 m2
1988
15724005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24649984 15724005 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. W jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łasku, w Kolumnie, znajduje się niezwykły dom o powierzchni ok. 402 m², przestronny, komfortowy, pełen artystycznego ducha. To miejsc...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

1 500 000 PLN (3 731 zł/m2)

5
3
402 m2
1975
15401528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17724225 15401528 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom w miejscowości Chociw o powierzchni 172 m2 w odległości około 4 km od Widawy w województwie Łódzkim. Nieruchomość składa się z 5 pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, dwóch przedpokoi oraz dodatkowej toalety ...

Chociw (Łódzkie, gm. Widawa)

899 000 PLN (4 807 zł/m2)

5
2
187 m2
1995
15654117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23365314 15654117 Dom o pow. 124 m2 i składają się z 4 pokoi, dwóch łazienek i garażu. Do domu przynależy w pełni ogrodzony ogródek oraz miejsce postojowe na podjeździe.Na parterze znajduje się wiatrołap z miejscem na szafę, przedpokój, mała łazienka , salon wyjściem ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

4
1
124 m2
2021
15653991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23363647 15653991 Dom o pow. 124 m2 i składają się z 4 pokoi, dwóch łazienek i garażu. Do domu przynależy w pełni ogrodzony ogródek oraz miejsce postojowe na podjeździe.Na parterze znajduje się wiatrołap z miejscem na szafę, przedpokój, mała łazienka , salon wyjściem ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

899 900 PLN (7 257 zł/m2)

4
2
124 m2
2021
15674207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny dom z wieloma możliwościami, 5 pokoi 23723552 15674207 Sprzedam dom z poddaszem użytkowym w Klukach, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi 92 mkw, a powierzchnia użytkowa to 184 mkw.Działka o powierzchni 690 mkw i numerze ewidencyjnym 1402 ma kształt prosto...

Kluki, Wspólna

699 360 PLN (3 801 zł/m2)

5
1
184 m2
1997
15758506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25323036 15758506 Dom powierzchni 144,28 m² z 1961 roku, usytuowany przy ul. Adama Mickiewicza w samym sercu Rawy Mazowieckiej, z działką o powierzchni 900m² to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i prestiżową lokalizację. Bliskość rynku, urzędów...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

990 000 PLN (6 862 zł/m2)

6
2
144.28 m2
1961
15553875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21060212 15553875 Dom  położony zaledwie kilka kilometrów od Aleksandrowa Łódzkiego z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi i obwodnicy S14. Poza godzinami szczytu dojazd do Manufaktury zajmuje ok 30 minut. Miejscowość położona jest na terenie nadleśnictwa Grotniki - wokół ...

Bełdów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 250 000 PLN (6 579 zł/m2)

6
2
190 m2
2005
15625051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22712126 15625051 Dom z potencjałem w spokojnym Dobroniu, doskonały dojazd do S14.Zlokalizowany blisko parku i szkoły, stanowi doskonałe miejsce dla rodziny. Na działce o powierzchni 700mkw znajduje się dom z lat 80tych, całkowicie wolnostojący. Jest też drewniana kom...

Dobroń (Łódzkie, gm. Dobroń)

570 000 PLN (5 700 zł/m2)

3
1
100 m2
1980
15751880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25148864 15751880 TYLKO U NAS!!!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w technologii drewnianej w systemie kanadyjskim przy ul. Podwodnej (dzielnica Łódź-Widzew, Nowosolna ). OPIS: Dom postawiony na ławach fundamentowych, w technologii drewni...

Łódź (Nowosolna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 390 000 PLN (9 953 zł/m2)

3
1
139.65 m2
2016
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola, Wiejska

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960