• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 477

15751995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 25151048 15751995 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia całkowita to 210,10 m², a powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położon...

Zduńska Wola, Hetmańska

545 360 PLN (4 507 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15751994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny i letniskowy na działce 25151049 15751994 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m², położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy Prostej.Ogromnym atutem jest dom rekreacyjny z doprowadzonym prądem i wodą dają...

Orpelów, Prosta

665 360 PLN (2 893 zł/m2)

5
1
230 m2
2022
15615168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22509947 15615168 Dom jednorodzinny o powierzchni 139 mkw usytuowany na działce 845 mkw w woj. łódzkim to idealna okazja aby stworzyć komfortowe miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli szukasz nieruchomości łączącej w sobie komfort użytkowania, spokój i wy...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

460 000 PLN (3 309 zł/m2)

5
2
139 m2
2023
15724364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24654592 15724364 Szukasz domu blisko miasta, który możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji i szybkim dojeździe do Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego? A może najważniejsza dla Ciebie jest bliskość terenów zielonych i możliwo...

Grotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

600 000 PLN (3 352 zł/m2)

4
1
179 m2
1975
15735077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Zduńskiej Woli na Nowym Mieście 24849450 15735077 Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, Nowe Miasto ✨Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardzie...

Zduńska Wola, Wspólna

798 000 PLN (5 660 zł/m2)

5
1
141 m2
2014
15443905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18681229 15443905 Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w wyjątkowym standardzie.Wybudowany w 2023 roku według indywidualnego projektu, pachnie nowością i nowoczesnymi rozwiązaniami.W pełni monitorowany, ze sterowaniem zdalnym zarówno monitoringiem, oświet...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 999 999 PLN (10 870 zł/m2)

6
3
460 m2
2024
14977923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5971500 14977923 Cisza i spokój w środku lasu - idealne miejsce na rekreację. Działka o powierzchni 2000mkw znajduje się na pograniczu miejscowości Rokitnica i Jamborek. Otoczona lasem oraz domkami letniskowymi daje odetchnienie od miasta.Murowany dom ma trzy pokoje,...

Rokitnica (Łódzkie, gm. Łask)

300 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1997
11825059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 466878 11825059 Idealny nowy domek z dala od miasta, na pięknie zagospodarowanej działce. Liczne nasadzenie wraz z zarybionym stawem tworzą wrażenie ogrodu botanicznego, który możemy podziwiać zarówno z tarasu domku, jak i ze środka dzięki bardzo dużym oknom. Sam do...

Malenia (Łódzkie, gm. Buczek)

700 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
56 m2
2014
11843731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 470241 11843731 Budynek idealny dla licznej rodziny, cały parter zajmuje dobrze prosperująca szwalnia. Dom z 1982 roku, zamieszkały, położony w cichej spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Na dachu gont, dom zbudowany z cegły kratówki i cegły czerwonej. N...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

1 700 000 PLN (3 108 zł/m2)

12
3
547 m2
1982
15446811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18758940 15446811 Wyjątkowa nieruchomość na obrzeżach Pabianic.Przestronny, elegancki dom w spokojnym sąsiedztwie po wschodniej stronie miasta. Na działce o idealnym rozmiarze 1153mkw zmieścił się dom z garażem o powierzchni 360mkw, podjazd w wyjątkowym wzorze na kilk...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 100 000 PLN (8 378 zł/m2)

5
2
370 m2
2016
15422295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18201168 15422295 Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury.Nie jest to zwyczajny dom. To miejsce gdzie znajdziesz spokój i kontakt z przyrodą.Działka o powierzchni 2.3ha zapewnia wszystko, od zarybionego stawu z liliami przez własny zagajnik z prawdziwkami aż po prze...

Kolonia Karczmy (Łódzkie, gm. Zelów)

1 500 000 PLN (3 378 zł/m2)

4
2
444 m2
2000
15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola, Olimpijska

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014