• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 482

15712404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem 24422636 15712404 Szukasz dużego, solidnego domu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w centrum Zadzimia to propozycja dla Ciebie!Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z lat 60-tych, o powierzchni zabudowy 182 m², położony w centrum urokliwej miejscowości Zadzim...

Zadzim (Łódzkie, gm. Zadzim)

530 360 PLN (2 914 zł/m2)

5
2
182 m2
1960
15702479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24236854 15702479 Mamy zaszczyt i przyjemność zaprezentować inwestycję domów 4 pokojowych zlokalizowane w miejscowości Łódź przy ul. Pomorskiej. To kameralne osiedle, które łączy współczesne potrzeby z ekologicznymi rozwiązaniami. Oryginalna, estetyczna bryła idealni...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 199 979 PLN (7 130 zł/m2)

4
2
168.3 m2
2024
15699974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój Nowy dom w Brzeźniu. Gotowy do zamieszkania!! 24179848 15699974 NOWA NIŻSZA CENA!!! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. BrzeźnioSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom parterowy o powierzchni całkowitej 136,65 m² to idealna propoz...

Ostrów (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

580 360 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
136 m2
2020
15264946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14191856 15264946 Dom do wprowadzenia położony w topowej lokalizacji w Zgierzu z bardzo ładną działką. Dom jest położony przy bocznej drodze asfaltowej w kameralnej okolicy Zgierza, ale jednocześnie blisko cywilizacji. Tło stanowi zabudowa jednorodzinna. Atutem jest...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

5
2
180 m2
1990
15600256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z duża działką 6380m2 Niemojowice 22191604 15600256 Masz dość miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu, który urządzisz od podstaw - po swojemu, z sercem i charakterem?Ta nieruchomość to nie tylko dom - to szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego.Dlaczego warto?W urokliwej miejscowości Niemojowice, p...

Żarnów (Łódzkie, gm. Żarnów)

260 000 PLN (3 250 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15676548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uwaga! atrakcyjna cena!!! 23772993 15676548 Uwaga! Tylko do końca roku! promocyjna cena z 1 799 000 na 1 599 000 złNa sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja o powierzchni użytkowej 243,66 m², usytuowana na działce o powierzchni 511 m², w doskonałej lokalizacji - centrum Brzezin. Idealny zar...

Brzeziny, Różana

1 599 360 PLN (6 582 zł/m2)

6
2
243 m2
1975
15667488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lub zamienię, siedlisko z działką 3173m² 23602047 15667488 Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości Górki Grabińskie (gm. Widawa)Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173 m² z domem 90 m² oraz budynkami gospodarczymi (garaż, kuchnia letnia, pom. gospodarcze)Lokalizacja: Górki Grabińs...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

340 360 PLN (3 012 zł/m2)

4
1
113 m2
1962
15044172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7924685 15044172 DOM 62 m2 w CHOCIWIU Na sprzedaż dom o powierzchni 62 m2, posadowiony na działce o pow. 876 m2.Budynek wybudowany w 1980 roku z pustaka, dach pokryty papą.Na parterze znajdują się: kuchnia, łazienka...

Chociw (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
14469005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24253 14469005 Dom w stanie deweloperskim zamkniętym176 m2 GRĘBIEŃ pow. Wieluński na działce o pow. 7600 m2 Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 176 m2.Składa się z trzech kondygnacji tj. piwnicy o powierzchni 58,2 m2, w tym garażu, który pomieści duży rodzinn...

Grębień (Łódzkie, gm. Pątnów)

290 000 PLN (1 648 zł/m2)

5
2
176 m2
2010
15112355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10095405 15112355 Dwurodzinny dom o pow. mieszkalnej ok. 230 m2 W ofercie dom o pow. mieszkalnej ok. 230 m2 i ok. 65 m2 wysokiej piwnicy do własnej aranżacji, garaż, wiata garażowa. Pomieszczenia mieszkalne wymagają jedynie odświeżenia, umeblowania wg własnego...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

810 000 PLN (3 537 zł/m2)

9
3
229 m2
2002
14775698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 188366 14775698 NA SPRZEDAŻ DOM 120 m2 GRABNO gm. SĘDZIEJOWICEDOM DO REMONTU Na sprzedaż dom do remontu 110 m2 plus poddasze, częściowo podpiwniczony. Usytuowany na działce o powierzchni 2000 m2, w obrębie zwartej zabudowy wsi.Budynek wolnostojący, parterowy z otwar...

Grabno (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

250 000 PLN (2 273 zł/m2)

2
1
110 m2
1981
14546516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 140380 14546516 Na sprzedaż nieruchomość z rozpoczętą budową domu. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3900 m2. Ogrodzenie w części frontowej murowane, w pozostałej części płyty betonowe. Dwie bramy wjazdowe. Dojazd drogą asfaltową.Na działce znajduje się d...

Siedlątków (Łódzkie, gm. Pęczniew)

781 600 PLN (1 503 zł/m2)

11
-
520 m2
1990