• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 845

15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15830042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26660339 15830042 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

109 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15828986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633348 15828986 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
849 m2
-
15822175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633170 15822175 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 781m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny? Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew pta...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
781 m2
-
15870429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27428414 15870429 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15741448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24971838 15741448 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy w miejscowości Stróża, ul.Tuszyńska 177a, obok Andrespola.Działka nr 222, powierzchnia 2783m2. szerokość 22m. Wjazd z drogi asfaltowej...

Andrespol (Stróża) (Łódzkie, gm. Andrespol)

528 500 PLN (190 zł/m2)

-
-
2783 m2
-
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15888735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27822027 15888735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 786 m², położoną w spokojnej miejscowości Smolice, gmina Stryków, powiat zgierski. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrego dojazdu do m...

Smolice (Łódzkie, gm. Stryków)

250 000 PLN

-
-
786 m2
-
15888789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27825431 15888789 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę .Lokalizacja:Łódź Bałuty Marysin, ul. PorzeczkowaDziałka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie skomunikowanej okolicy.Opis:Działka o powierzchni 507m2, zabudowana z b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (1 142 zł/m2)

-
-
507 m2
-
15396705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczna rekreacyjna z altaną i grillem ! 17611910 15396705 Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolno-letniskową zlokalizowaną w sercu natury, idealną na rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Działka położona jest w miejscowości Popów, w gminie Pęczniew, w pięknej okolicy otoczonej drzewami i tere...

Popów (Łódzkie, gm. Pęczniew)

189 360 PLN

-
-
926 m2
-
15369860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 16998318 15369860 Działka na sprzedaż - Doskonała lokalizacja blisko lasów!Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2841 mkw zlokalizowaną w miejscowości Panaszew gmina Poddębice, w otoczeniu malowniczych lasów. Panaszew to wieś położona w gminie Poddębice...

Panaszew (Łódzkie, gm. Poddębice)

129 360 PLN

-
-
2841 m2
-