• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 845

15867735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27350403 15867735 Działka pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, szeregową, bliźniaczą Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 933 m.kw położoną w Pabianicach prz...

Pabianice (Kopernika) (Łódzkie, gm. Pabianice)

395 000 PLN

-
-
933 m2
-
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15741300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968954 15741300 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow...

Pabianice (Janowice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

780 000 PLN

-
-
5400 m2
-
15886380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka, ul. Leśna ( doprowadzony prąd ) 27755994 15886380 Na sprzedaż urokliwa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Leśnej w Zelowie, w powiecie bełchatowskim, województwie łódzkim.Działka daje liczne możliwości aranżacyjne dla przyszłego właściciela. Zelów to świetnie skomunikowana miejsco...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

135 360 PLN

-
-
1588 m2
-
15853490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka z licznymi możliwościami 27051100 15853490 Ponad pół hektara możliwości - Działka w Szczercowie, obręb TatarZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w gminie Szczerców, powiecie bełchatowskim, województwie łódzkim. ...

Szczerców (Łódzkie, gm. Szczerców)

185 360 PLN

-
-
5438 m2
-
15856633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ, wodociąg, 10 km Zduńska Wola 27097342 15856633 Na sprzedaż nieruchomości gruntowe we wsi Rojków, gmina Zapolice, powiat zduńskowolski. Do każdej działki oddzielnie zostały wydane warunki zabudowy. Spośród 12 nowo wydzielonych działek. Na sprzedaż pozostało 11, z których z pewnością znajdziesz tę ...

Rojków (Łódzkie, gm. Zapolice)

119 360 PLN

-
-
1350 m2
-
15753895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSTATNIE 3 DZIAŁKI| Wodociąg w drodze wewnętrznej 25218298 15753895 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona Rembieszowie, w powiecie zduńskowolskim, województwie łódzkim.Zostały 3 działki o powierzchniach 1251 mkw, 1251 mkw oraz 1242 mkw, na które wydano warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinn...

Rembieszów (Łódzkie, gm. Zapolice)

119 360 PLN

-
-
1251 m2
-
15718028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na sprzedaż 24545241 15718028 Twoja wymarzona działka w Zygrach - 6837 m² powierzchni.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w malowniczej wsi Zygry, w powiecie poddębickim, województwie łódzkim. Dzia...

Zygry (Łódzkie, gm. Zadzim)

99 360 PLN

-
-
6837 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Pęczniew (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15858150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27139969 15858150 Nieruchomość rolna z bezpośrednim dostępem do rzeki Rawki o powierzchni 15362m2 składająca się z dwóch działek 1.10752m2, 2. 4610m2. Teren szczególnego zagrożenia powodzią, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

138 258 PLN

-
-
15362 m2
-
15791331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25989767 15791331 Nieruchomość położona w pobliżu ul. Armii Krajowej posiadająca dostęp do drogi publicznej z dwóch krawędzi. Działka o nr ewidencyjnym 1314, łącznej powierzchni 513 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 9,43m44,9 m. teren o symbolu 3.109., ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN

-
-
513 m2
-