• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 846

15791331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25989767 15791331 Nieruchomość położona w pobliżu ul. Armii Krajowej posiadająca dostęp do drogi publicznej z dwóch krawędzi. Działka o nr ewidencyjnym 1314, łącznej powierzchni 513 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 9,43m44,9 m. teren o symbolu 3.109., ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN

-
-
513 m2
-
15858140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27139945 15858140 Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 47,3m44,6 m. Istnieje możl...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN

-
-
2040 m2
-
15656822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23420315 15656822 Działka rekreacyjna-budowlana o powierzchni 1500m2 znajdująca się w Sewerynowie gm. Nowy Kawęczn. Malownicza nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Chojnatki która stanowi prawy dopływ Rawki. Miejsce idealne dla osó...

Sewerynów (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

110 000 PLN

-
-
1500 m2
-
14923825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4787281 14923825 Działka budowlana 5560m2 w Skierniewicach. Działka w kształcie prostokąta 51x120 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny przeznaczono do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (można zbudować budynek wolnostojący albo budynek w ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

600 000 PLN

-
-
5561 m2
-
15736442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ale będzie San Francisco.....! 24874313 15736442 Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 2 476 m² (nr 4192), położonej na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi.To miejsce, może i od razu nie zachwyca - ale właśnie dzięki temu oferuje atrakcyjniejszą cenę niż większość w okolicy. Wyma...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

418 360 PLN

-
-
2476 m2
-
15789811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25949030 15789811 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród lasów i niskich zabudowań w gminie Aleksandrów Łódzki.Najważniejsze informacje:- Działka posiada wypis z miejscowego ...

Stare Krasnodęby (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

385 000 PLN

-
-
5150 m2
-
15888837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27830295 15888837 Oferujemy na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 18 m², położony przy ul. Kopernika w Głownie, w zabudowie garażowej w otoczeniu osiedla mieszkaniowego. Nieruchomość obejmuje działkę nr 132 zabudowaną budynkiem garażu oraz udział 444 w działce grun...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

45 000 PLN

-
-
18 m2
-
15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15870429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27428414 15870429 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15741448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24971838 15741448 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy w miejscowości Stróża, ul.Tuszyńska 177a, obok Andrespola.Działka nr 222, powierzchnia 2783m2. szerokość 22m. Wjazd z drogi asfaltowej...

Andrespol (Stróża) (Łódzkie, gm. Andrespol)

528 500 PLN (190 zł/m2)

-
-
2783 m2
-
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-