• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

15790488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968166 15790488 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni lokalizację przyjazną dla rodzin z dzieć...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15784846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862145 15784846 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku z cegły z 1930 r. Choć znajduje się w samym centrum Łodzi, bud...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

445 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15778984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25763749 15778984 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy ul. Rajdowej 20A w Łodzi. Budynek jednoklatkowy z windą, w bardz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (9 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1996
15772064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600441 15772064 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1900
15782254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839112 15782254 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943 roku.Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej części Łodzi Stoki,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (7 525 zł/m2)

2
1
61 m2
1943
15772835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25622089 15772835 Rezerwacja!Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne. Blisk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 853 zł/m2)

4
1
116 m2
1980
15785045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25865644 15785045 Przestronny apartament przy lesie 3 pokoje Łódź JanówOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Janowie. To wyjątkowa lokalizacja łącząca bliskość natury z...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

930 000 PLN (10 568 zł/m2)

4
1
88 m2
2002
15781128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25821520 15781128 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia niedaleko ogrodu Botanicznego mieszkanie na Retkini!Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie największych terenów zielonych miasta:-...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15780734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25813150 15780734 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią.Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone w cichobieżne windy oraz posiadają miejsca parkingowe w garażach podziemnych.Lo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15779351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25772551 15779351 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Pienistej w ŁodziOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu przy ul. Pienistej w...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

710 000 PLN (10 597 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15777996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739225 15777996 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,53 m, położone na 2 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku położonym w okolicy ul. Powszechnej i Mieszczańskiej. Budyne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024