• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15875863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526116 15875863 Umowa warunkowa!Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum!Lokalizacja marzeń Widzew- ul. Nowa, blisko wszystko, co najważniejsze!Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, które zachwyci Cię zarówno wyjątkowym widokiem...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 782 zł/m2)

3
1
64.12 m2
1980
15875318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526227 15875318 Umowa przedwstępna!Mieszkanie na sprzedaż na OSIEDLU NA ZDROWIU w Łodzi – ul. Spadochroniarzy – Kawalerka z tarasem – Twoje nowe miejsce na Ziemi! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 20...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

397 000 PLN (12 782 zł/m2)

2
1
31.06 m2
2019
15875607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526041 15875607 Umowa przedwstępna!Mieszkanie, które Cię zaskoczy i... nie pozwoli przejść obok obojętnie!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania, w CENTRUM, tuż obok nowego kompleksu mieszkaniowego przy zbiegu ul. Wólczańska, a ul. Żwirki, które ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (8 083 zł/m2)

1
1
35.26 m2
1970
15831154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie obok stacji Lódź Widzew 26687903 15831154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,3 m², położonego na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z dużą windą, w bardzo dobrze skomunikowanej części Łodzi - przy ul. Jurczyńskiego, tuż obok stacji Łó...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (8 516 zł/m2)

2
1
62 m2
1986
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15773703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635255 15773703 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu i bliskość centrum! Niewątpliwy atut to własna zielona enklawa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 016 zł/m2)

2
1
61 m2
1929
15772276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607414 15772276 Opiekun oferty: Sebastian Korkosztel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Helenów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
1
55 m2
1963
15772067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600451 15772067 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przearanżowania na trzy pokoje!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15790973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981725 15790973 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy BAŁUTY - CENTRUM!W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy (ALDI, NETTO), punkty usługowe, gastr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
1961
15790488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968166 15790488 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni lokalizację przyjazną dla rodzin z dzieć...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1973