• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 582

15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15691335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24017435 15691335 Na sprzedaż apartament marzenie Liściasta Park zamknięte osiedle tuż przy Parku Julianowskim i Dolinie Sokołówki 57,5 m² stylowego komfortu 2 pokoje, pełne wyposażenie, parter z tarasem, gotowe do zamieszkania! Nowoczesne meble i sprzęty w pakiec...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

2
1
57 m2
2013
15886605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762801 15886605 Do sprzedaży dwupoziomowy loft położony w zespole fabrycznym Karola Scheiblera. Zespół ten, stanowił prawdziwy przełom w architekturze przemysłowej a budynek przędzalni, ze względu na swoje rozmiary, styl architektoniczny i nowatorskie rozwiązania ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

729 000 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
65 m2
1880
15886497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27759978 15886497 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 2 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 2, a nie 1 mieszkania na raz.To wszystko z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15886496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27759977 15886496 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 3 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 3, a nie 1 z mieszkania na raz.To wszystko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15886492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27759964 15886492 NAJTAŃSZY LOFT W ŁODZI – I NIE PRZEPRASZAMY ZA TO!To oferta, która po prostu ma sens inwestycyjny. Niska cena wejścia daje większą elastyczność i potencjalnie wyższą stopę zwrotu niż w przypadku droższych mieszkań. Lofty w Łodzi dobrze wynajmują się ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 999 PLN (8 462 zł/m2)

1
-
58.5 m2
1876
15869168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402901 15869168 Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy PŁ. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokry...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
35.67 m2
2025
15872133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485962 15872133 Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę.Oferta ekskluzy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

715 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2025
15886206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27750314 15886206 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Widzew Wschód.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój ok 20,1 mkw,- pokój ok 10,5 mkw,- pokój ok 9 mkw,- kuchnia ok 6 mkw,- wc ok 1,5, mkw,- łazienka ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (9 672 zł/m2)

3
1
61 m2
1976
15775335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25666243 15775335 Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania usytuowane na parterze wolnostojącego domu, położonego na działce o powierzchni 1032 mkw.Powierzchnie pomieszczeń:Mieszkanie (ok. 37 m²)- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Łazienka- PrzedpokójMieszkanie (ok....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 000 PLN (8 071 zł/m2)

5
3
99 m2
1975
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960