• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 583

15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15869262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27404705 15869262 Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta w trakcie zakładania), położone w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej.Oferta ekskluz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026
15850431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996346 15850431 Wyjątkowe mieszkanie 75 m² z dużym tarasem Polesie, ul. Żeligowskiego garaż apartamentowiecNa sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Łodzi dzielnica Polesie, ul. Że...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 267 zł/m2)

3
1
75 m2
2013
15846299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26879969 15846299 ŁÓDŹ - POLESIE ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone w sprzęt AGD. Budynek został ocieplony ma nowy dach, elewację, okna,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

238 000 PLN (12 526 zł/m2)

1
1
19 m2
1910
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
15441945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18647162 15441945 Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15426766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18311462 15426766 NA SPRZEDAŻ 2 POZIOMOWY APARTAMENT NA osiedlu *ZIELONY ROMANÓW* NA SPRZEDAŻ 2-POZIOMOWY APARTAMENT O POW. 123mkw NA III PIĘTRZE W BLOKU Z CEGŁY Z 2001 r., ZIELONY ROMANÓW – ul. ROMANOWSKA (OSIEDLE MONITOROWANE).Mieszkanie w stanie do zamieszkania od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 911 zł/m2)

4
2
123 m2
2000
15417409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18075203 15417409 Łódź - Osiedle Mireckiego -wyjątkowe , wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, , usytuowane na drugim piętrze.Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni w której jest wydzielona garderoba, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 900 PLN (9 089 zł/m2)

2
1
55 m2
1928
14901791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4366144 14901791 ŁÓDŹ-POLESIE, kawalerka o powierzchni 15,56 m2 nowa,urządzona w zrewitalizowanej kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż w pełni urządzoną i wyposażoną w sprzęt AGD-lodówkę,kuchenkę i mikrofalówkę- kawalerkę o pow. 15,56 m2 w zrewitalizowanej kamieni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

186 720 PLN (12 448 zł/m2)

1
1
15 m2
1910
15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023