• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 773

15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15885334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27724588 15885334 Wyjątkowa okazja inwestycyjna: mieszkanie 2 pokoje do remontu w sercu Łodzi Śródmieście KatedralnaPrezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną mieszkanie do remontu położone w centrum Łodzi, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście Katedralna, przy ulicy W...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

220 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1915
15734128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3/ Śródmieście/dw.Fabryczny/ 24813194 15734128 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m², położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 — w samym sercu Łodzi, tuż obok Filharmonii i ulicy Piotrkowskiej. To idealna pro...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
1
56 m2
1912
15743268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25006445 15743268 Przestronne mieszkanie w spokojnej wsi - JEŻEW - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 67,72 m2, położone na drugim piętrze bloku dwupiętrowego po PGR-ach w spokojnej wsi Jeżew. To idealna propozycja...

Jeżew (Jeżew) (Łódzkie, gm. Zadzim)

279 000 PLN (4 164 zł/m2)

3
-
67 m2
1990
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15885403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728841 15885403 Mieszkanie od właściciela. Przyjemne słoneczne mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony. Lokal przeszedł pełen remont wraz z wymianą elektryki i instalacji wod-kan. Wszystkie elementy i wyposażenie są nowe. Kuchnia wyposażona w zestaw AGD z za...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

509 000 PLN (10 830 zł/m2)

3
-
47 m2
1963
15869675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407153 15869675 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia.To przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Jasny, ustawny salon z ekspozycją n...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15819812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633122 15819812 Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli oraz licznych sklep...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

562 000 PLN (7 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1978