• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 775

15869675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407153 15869675 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia.To przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Jasny, ustawny salon z ekspozycją n...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15819812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633122 15819812 Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli oraz licznych sklep...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

562 000 PLN (7 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1978
15887584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 27787436 15887584 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m², położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul. Tatrzańskiej. To propozycja idealna dla osób, które cenią funkcjonalny układ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15887611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27787882 15887611 Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Koluszkach . Lokalizacja : Koluszki ulica Ludowa 13 Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym . Mieszkanie składa się z : - widnej kuchni - p...

Koluszki (Łódzkie, gm. Koluszki)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

4
-
60 m2
1970
15532035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20632657 15532035 Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, o powierzchni użytkowej 37,72 m² + przynależna komórka 4.40 m², po generalnym remoncie. Duży pokój jest bardzo przestronny, ma ok. 26 m². Istnieje możliwość postawienia ścianki działowej i uzyskanie dodatkowego ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

290 000 PLN (7 838 zł/m2)

1
1
37 m2
1964
15838866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733154 15838866 Na sprzedaż, przestronne mieszkanie z balkonem na parterze, o powierzchni 37,9 m², idealne dla rodziny, w zadbanym budynku położonym w spokojnej dzielnicy. To wyjątkowa okazja na zakup nieruchomości, która łączy w sobie komfort i dogodną lokalizację....

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1987
15830266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26665884 15830266 To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie już dziś!Mieszkanie jest rozkładowe, co oznacza, że pomieszczenia są fu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (5 977 zł/m2)

3
1
87 m2
1935
15630418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22846783 15630418 Nowa kawalerka w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Mieszkanie o powierzchni 26,01 m2, usytuowane na czwartym piętrze w nowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, ko...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

215 000 PLN (8 269 zł/m2)

1
1
26 m2
2024
15085580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9292665 15085580 Mieszkanie znajduje się na na 4 piętrze w bloku zbudowanym w technologi wielkiej płyty . Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,łazienki ,osobnego wc , przedpokoju i kuchni z oknem .Mieszkanie dwustronne salon z balkonem i jeden z mniejszych pokoi okna w...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
14951376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 5441436 14951376 Mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim 155,70 m2, na 3 piętrze w prestiżowej lokalizacji! Apartament znajduje się w centrum Piotrkowa w stanie deweloperskim.Właściciel rozpoczął pracę do adaptacji mieszkania stawiając ścianki działowe,rozprowadzona ins...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

770 000 PLN (4 968 zł/m2)

4
1
155 m2
2016
14604078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 148468 14604078 Mieszkanie do wprowadzenia na I piętrze w II pietrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ul Nadrzecznej na I pietrze. Posiada 2 pokoje z kuchnią i sporym korytarzem. W pokojach parkiet dobrze utrzymany, płytki w przedpokoju , kuchni i łazience. Mies...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

322 000 PLN (6 571 zł/m2)

2
1
49 m2
1987
14257551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 106973 14257551 Mieszanie 2 pokojowe duże w centrum miasta do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane jest w centrum miasta przy ulicy Grunwaldzkiej, posiada 3 pokoje z kuchnią, dużą łazienką oraz garderobą.Każde z pomieszczeń ma odrębne okno, które wypada na ter...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

170 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
1
68 m2
1940