• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 272

15856414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27089796 15856414 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERANa sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji loftowych w Polsce Lofty ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (10 280 zł/m2)

4
1
107 m2
2010
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15869882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411250 15869882 Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi)Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m².Szczegóły:Przeznaczenie zgodnie z MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MN)wymiary: 28 m x 44,5 mkształt: regularny prost...

Kazimierz (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

160 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
1228 m2
-
15812632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26540847 15812632 Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Ruda-Bugaj obok Aleksandrowa Łódzkiego.Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno osób planujących budowę domu, jak i inwestorów...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

4 200 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
24839 m2
-
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15669440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23612045 15669440 Na sprzedaż lokal usługowy w Łodzi przy ul. BrukowejOferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 396 m², usytuowany na 2. piętrze budynku. Przed obiektem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe, co stanowi duży atut zarówno dla kl...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (2 399 zł/m2)

11
1
396 m2
1950
14346401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki - lokal na biuro i nie tylko 15754 14346401 TOMASZÓW MAZOWIECKI - do sprzedaży lokal biurowy w centrum miasta. Budynek to obiekt o charakterze usługowym położony obok Kościoła Św. Antoniego, budynków Urzędu Miasta, Sądu, ZUS-u,  w pobliżu szpitala i Starostwa Powiatowego. Budynek w którym mieś...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

50 000 PLN (1 515 zł/m2)

3
-
33 m2
1960
15800258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210154 15800258 Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny 49.02m2 znajdujący się w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Więckowskiego. Cena 380 000 zł. Kamienica oferuje idealną przestrzeń dla młodych osób, w szczególności studentów, szukających komfortowego i funkcj...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970