• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

14346401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki - lokal na biuro i nie tylko 15754 14346401 TOMASZÓW MAZOWIECKI - do sprzedaży lokal biurowy w centrum miasta. Budynek to obiekt o charakterze usługowym położony obok Kościoła Św. Antoniego, budynków Urzędu Miasta, Sądu, ZUS-u,  w pobliżu szpitala i Starostwa Powiatowego. Budynek w którym mieś...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

50 000 PLN (1 515 zł/m2)

3
-
33 m2
1960
15800258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210154 15800258 Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny 49.02m2 znajdujący się w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Więckowskiego. Cena 380 000 zł. Kamienica oferuje idealną przestrzeń dla młodych osób, w szczególności studentów, szukających komfortowego i funkcj...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15130992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10546257 15130992 Dom do remontu na działce 4444 m2 w Leśnicy gmina Wodzierady Dom na działce 4444 m2 w Leśnicy gminie Wodzierady o wielkości 77,70 m2 oraz stodołą murowaną 110 m2. Budynek mieszkalny z lat 50, zbudowany z cegły o szerokości muru 60 cm oraz stropem wz...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

430 000 PLN (5 584 zł/m2)

3
-
77 m2
1950
15877866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ Działka Inwestycyjna 3 870 m² | Usługi Centrum 27581451 15877866 Szukasz gruntu, na którym można stworzyć projekt o realnej skali i ponadprzeciętnej widoczności?Ta działka przy ul. Łaskiej 5D w Pabianicach daje możliwość realizacji inwestycji usługowej, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ciągów komunikacyjnych...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 490 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15885113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z balkonem | 0% prowizji 27717688 15885113 Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem?Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55 m² mieszkanie usytuowane na 3. piętrze, z dużym salonem, aneksem kuchennym,...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

298 423 PLN (3 979 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15868060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje + Garderoba | Osobna Kuchnia | Gotowe 27363852 15868060 Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie?M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m² zaprojektowane z myślą o wygodzie - z osobną kuchnią, pełnowymiarową garderobą i gotowe do wprowadzenia. Bez remontów, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

398 164 PLN (8 472 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15876235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27533061 15876235 Działka przy Lesie – Woda na działce, WZ w toku! (Rosanów, ul. Poprzeczna)KLUCZOWE INFORMACJE NA START:Lokalizacja: Rosanów k. Zgierza, ul. Poprzeczna (bezpośrednio pod lasem).Powierzchnia: 1023 m² (wymiary 29m x 35m).Media: Woda miejska NA DZIAŁCE, ...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

175 000 PLN

-
-
1023 m2
-