• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 272

13703489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2007880 13703489 Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizowany. Działka o powierzchni 4634 m² powierzchnia użytkowa ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

7 600 000 PLN (1 583 zł/m2)

11
-
4800 m2
-
15830286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26667493 15830286 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek z dużym potencjałem w miejscowości Grabów ul. Reymonta, pow. łęczycki. Nieruchomość o pow. użytkowej 1 097,05 m² składa się z: dwóch pomieszczeń socjalnych o pow. ...

Grabów (Łódzkie, gm. Grabów)

1 000 000 PLN (912 zł/m2)

11
-
1097 m2
-
15876017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526937 15876017 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia prywatność wszystkim domownikom.W skład mieszkania wchodzą:Salon z...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (5 837 zł/m2)

2
1
45.4 m2
1964
15890139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 - pokojowe mieszkanie na parterze 27872065 15890139 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,96 m², zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Adama Mickiewicza w Sieradzu.Mieszkanie jest wygodne zarówno dla jednej osoby, osoby starszej, pary, jak i pod inwestycj...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

239 360 PLN (7 040 zł/m2)

2
1
34 m2
1960
15865423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300227 15865423 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi.Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

498 000 PLN (8 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15839793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760998 15839793 Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w ArturówkuTo nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lok...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (11 094 zł/m2)

12
2
631 m2
1896
15886553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761849 15886553 Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą wjazdową od ul. Karniszewickiej i drugi od ulicy Rolniczej. Dzi...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

365 000 PLN (3 318 zł/m2)

4
2
110 m2
1947
15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15875447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526251 15875447 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m², położony na dużej działce o powierzchni 1946 m² przy ulicy Zgierskiej w Białej. Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania z możliwością dost...

Biała (Łódzkie, gm. Zgierz)

650 000 PLN (3 611 zł/m2)

5
5
180 m2
1940
15875440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527334 15875440 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej. Nieruchomość łączy spokojną, wiejską lokalizację z szybkim dostępem do pe...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

849 000 PLN (3 158 zł/m2)

7
2
268.85 m2
1991
15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900
15875425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27549576 15875425 Link do filmu: https:youtu.bemkw0a29vAlUTwoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny kawałek lasu tuż za ogrodzeniem. To nie działka rekreacyjna. To...

Góra Świętej Małgorzaty (Łódzkie, gm. Góra Świętej Małgorzaty)

779 000 PLN (3 520 zł/m2)

5
2
221.3 m2
2001