• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900
15875425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27549576 15875425 Link do filmu: https:youtu.bemkw0a29vAlUTwoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny kawałek lasu tuż za ogrodzeniem. To nie działka rekreacyjna. To...

Góra Świętej Małgorzaty (Łódzkie, gm. Góra Świętej Małgorzaty)

779 000 PLN (3 520 zł/m2)

5
2
221.3 m2
2001
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15890100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868919 15890100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKamienica w Strykowie - Centrum.Kamienica znajduje się na działce o powierzchni 549 m2, objęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wie...

Stryków (Łódzkie, gm. Stryków)

900 000 PLN (2 368 zł/m2)

8
-
380 m2
1930
15733961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24811987 15733961 Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 97 m2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji i niewymagającego nakładów finansowych. Oferta idealna dla inwestora poszukującego tzw 'gotowca Inwestycyjnego'...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (5 361 zł/m2)

7
2
97 m2
1910
15840807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784844 15840807 Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Ziemiary, gmina Bolimów, powiat Skierniewice, w cichej i spokojnej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce do zamieszkania, spacerów oraz wycieczek rowerowych, z dala od miejskiego zgiełk...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

199 000 PLN (5 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15882556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27668836 15882556 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1!Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe. Grunt oferuje przestronność ...

Kamieńsk (Ochocice) (Łódzkie, gm. Kamieńsk)

8 177 777 PLN (154 zł/m2)

-
-
52959 m2
-