• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 274

15890027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 93 tys! Lokal z witryną 95 m² | Centrum 27867513 15890027 Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal usługowy (LU1) w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence. St...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15890028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko 6 978 zł/m²| 2 pokoje + kuchnia | Centrum 27867512 15890028 Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000 zł, co sprawia, że to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert inwe...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

345 000 PLN (7 041 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15890006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27866837 15890006 Oferta prywatna od właściciela. Miejscowość Piaski gmina Gilde powiat radomszczański (Radomsko). Działki na sprzedaż. Nr działki Piaski 50910; 5099; 5098; 5097; 5096 powierzchnia każdej działki wynosi 300m2 w kształcie prostokąta. Lokalizacja przy sa...

Gidle (Łódzkie, gm. Gidle)

19 500 PLN

-
-
300 m2
-
15889636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856593 15889636 Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m², a cena to 750 000 PLN, co daje 5 293 PLN za m². To nowoczesny budynek wybudowany w 2025 roku. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

750 000 PLN (5 319 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15856414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27089796 15856414 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERANa sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji loftowych w Polsce Lofty ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (10 280 zł/m2)

4
1
107 m2
2010
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15869882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411250 15869882 Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi)Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m².Szczegóły:Przeznaczenie zgodnie z MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MN)wymiary: 28 m x 44,5 mkształt: regularny prost...

Kazimierz (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

160 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
1228 m2
-
15812632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26540847 15812632 Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Ruda-Bugaj obok Aleksandrowa Łódzkiego.Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno osób planujących budowę domu, jak i inwestorów...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

4 200 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
24839 m2
-
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920