• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 539

15858010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27137551 15858010 Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest to niezwykła oferta dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca z p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15527290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20534411 15527290 Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą :  biurowiec, warsztat i budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 865 m² za cenę 2 500 000 PLN. Baza Transportow...

Chąśno Drugie (Łódzkie, gm. Chąśno)

2 500 000 PLN (12 195 zł/m2)

11
-
205 m2
2012
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15845092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26850801 15845092 Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m², w cenie 420 000 PLN, co daje 3 853 PLN za m². Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie 3 minuty samochodem od centrum miasta. Dom został zbudowany w 1981 roku i wyma...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

420 000 PLN (3 853 zł/m2)

4
2
109 m2
1981
15293288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14978292 15293288 Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim w Skierniewicach Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim. Atutem tego mieszkania jest jego usytuowanie, do stacji PKP zaledwie 2 min piechotą. Ale to nie j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

585 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15872713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500516 15872713 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 281 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

281 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2342 m2
-
15872712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500514 15872712 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 355 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

355 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2960 m2
-
15846538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26889443 15846538 Dworek z potencjałem na dużej działce w Modlicy, gm. Tuszyn.Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Modlica, gmina Tuszyn, w spokojnej, zielonej części powiatu łódzkiego wschodniego. To propozycja dla osób, które szukają przestr...

Modlica (Łódzkie, gm. Tuszyn)

899 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
6369 m2
-
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15741300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968954 15741300 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow...

Pabianice (Janowice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

698 000 PLN

-
-
5400 m2
-
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980