• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 540

15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15875113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525540 15875113 Na sprzedaż przestronna działka o łącznej powierzchni 8565 m², położona w miejscowości Helenów, w gminie Głowno (numer ewidencyjny 10). To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w otulinie lasu.Opis działki:1525 m² to według Miejscowego Planu Zag...

Helenów (Łódzkie, gm. Głowno)

87 000 PLN

-
-
8565 m2
-
15875262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27525569 15875262 Dwa niezależne piętra Gotowy do zamieszkania Świetna lokalizacjaSzukasz solidnego domu dla dużej rodziny lub nieruchomości z potencjałem pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ul. Zagłoby w Zduńs...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (4 514 zł/m2)

5
2
144 m2
1973
15875354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527219 15875354 Jeśli szukasz ustawnego, gotowego do zamieszkania lokum w miejscu, które gwarantuje ciszę, a zarazem łatwy dostęp do infrastruktury – ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m², usytuowane na 3. pi...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

310 000 PLN (6 445 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1985
15875193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526216 15875193 Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - BorowaSzukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.Oferujemy na sp...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

249 000 PLN

-
-
816 m2
-
15875431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526214 15875431 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koluszkach przy ul. Brzezińskiej 146. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wymarzony dom z dużym ogrodem lub przedsiębiorców chcących połączyć funkcję mieszkalną z usł...

Koluszki (Łódzkie, gm. Koluszki)

399 000 PLN

-
-
10500 m2
-
15891268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893692 15891268 Działka budowlana 2431 m² - Stara Brzeźnia - MPZP - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka o powierzchni 2431 m² położona w miejscowości Stara Brzeźnia. Nieruchomość posiada szerokość ok. 16 m i jest objęta Miejsc...

Stara Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

100 000 PLN

-
-
2431 m2
-
15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15891310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894430 15891310 Działka budowlana 2300 m²Dobiecin gm. BełchatówNajważniejsze atuty nieruchomości:Powierzchnia: 2300 m² idealna pod duży dom z ogrodem lub jako lokata kapitału. Wymiar działki: 26 x 88,90mMedia: Prąd dostępny bezpośrednio przy działce, sieć wodociągo...

Dobiecin (Łódzkie, gm. Bełchatów)

179 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
2300 m2
-
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960