• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15878241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27591321 15878241 M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. B...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

266 000 PLN (6 333 zł/m2)

1
-
42 m2
1960
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15887611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27787882 15887611 Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Koluszkach . Lokalizacja : Koluszki ulica Ludowa 13 Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym . Mieszkanie składa się z : - widnej kuchni - p...

Koluszki (Łódzkie, gm. Koluszki)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

4
-
60 m2
1970
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15888199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka blisko Politechniki 27806675 15888199 Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, ŁódźOferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów, jak singla.Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

900 PLN (43 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000
15881181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na park 27625324 15881181 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni około 30 m², położonej na 5. piętrze zadbanego budynku na osiedlu Widzew Wschód w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, z dostępem do pe...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (9 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1980