• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

14937696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5124766 14937696 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZKLB32026Oferujemy do sprzedaży działkę leśna położoną w spokojnej i cichej okolicy Syski gmina Mniszków. Działka położona w niewielkiej odległości od głównej drogi asfaltowej ok 70 m w kształcie prostokąta rombu. Powierzchni...

Syski (Łódzkie, gm. Mniszków)

48 000 PLN

-
-
1621 m2
-
15888455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 działki Łobudzice, gm. Zelów 27814087 15888455 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łobudzicach, w powiecie Bełchatowskim, województwie łódzkim.3 działki o powierzchniach 1000 mkw, 1200 mkw oraz 1379 mkw objęte sa Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod tereny ...

Łobudzice, Akacjowa

89 360 PLN (89 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15857510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury 27122920 15857510 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZBKLb42026Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN

-
-
1731 m2
-
15888295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807511 15888295 Oferujemy Państwu do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 21800 m 2 położonej w Gminie Gidle, powiat radomszczański w miejscowości Piaski. Działki te stanowią grunty orne, łąkę i pastwisko. Działka świetnie nadaje się na fotowoltaikę. Gidl...

Piaski (Łódzkie, gm. Gidle)

100 000 PLN

-
-
21800 m2
-
15841817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26798294 15841817 Sprzedam działkę rolną 12 000 m² Nowe Rowiska, okolice SkierniewicNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 12 000 m² (1,2 ha) położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej okolicy niedaleko Skierniewic.Działka znajduje się w cichej okolicy, z dob...

Nowe Rowiska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

195 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
12000 m2
-
15821463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633160 15821463 Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty inwestycyjnej. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują dobrze zlokalizowanej działki z dużym potencjałem rozwojowym.Powierzchnia zabudowy działki to aż 60%, c...

Tymianka (Łódzkie, gm. Stryków)

1 430 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
11955 m2
-
15791558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994374 15791558 DZIAŁKA BUDOWLANA Kolonia Brużyca, 1100 m² (nr działki 832)Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Kolonia Brużyca w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, Aleksandrowa Ł...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

220 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26798293 15841818 Sprzedam działkę rolną 8400 m² Nowe Rowiska, okolice SkierniewicNa sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 8400 m²  położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej okolicy niedaleko Skierniewic.Działka znajduje się w cichej, zielonej okolicy, z...

Nowe Rowiska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
8400 m2
-
15621073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22616908 15621073 ATRAKCYJNA DZIAŁKA w pobliżu Zalewu Sulejowskiego! Działka budowlana zlokalizowana w Swolszewicach Dużych, w otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia działki to 700 m2, o wymiarach 20,80x 33,70. Na działce znajduje się domek drewnian...

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

185 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15567585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21499200 15567585 Działka budowlana, o powierzchni 1159 m2, z uzyskanymi warunkami zabudowy pod budynek jednorodzinny. Działka zlokalizowana na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Okolica cicha i spokojna w sąsiedztwie zab...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

168 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1159 m2
-
15486505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635762 15486505 Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Bronisławów, gmina Biała Rawska. Działka o powierzchni 2776 m2, z dobrym dojazdem cichą drogą asfaltową. W drodze dojazdowej jest woda, a prąd na działce. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Ok...

Bronisławów (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

159 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
2776 m2
-
15411808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940814 15411808 Działka budowlana z WZ, usytuowana przy drodze asfaltowej dojazdowej, o powierzchni 1137 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka zlokalizowana poza miastem, wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

105 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1137 m2
-