• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

15737988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900613 15737988 Działka budowlana z WZ, o powierzchni 1167 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka poza miastem wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Media, woda i prąd w drodze dojazdowej...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

99 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15711467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24402571 15711467 Działka budowlana z uzyskanymi warunkami zabudowy, na dwa budynki jednorodzinne. Działka o powierzchni 3185 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Działka usytuowana jest na przedmieściach Tomaszowa Mazowieckiego, zaledwie 5 min, jazdy samochodem. Bardzo...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

270 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
3185 m2
-
15844811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26846728 15844811 Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 4503 m2, częściowo ogrodzoną, zlokalizowaną w miejscowości Zawada. Działka, idealna pod budowę domu,  co czyni ją idealnym miejscem na dom dla osób ceniących sobie bliskość natury, a jednocześnie chcących mie...

Zawada (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

234 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4503 m2
-
15671782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23678258 15671782 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 1116 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, ora...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

89 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1116 m2
-
15772482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25611994 15772482 Działka zabudowana z garażem, o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Wykno, gmina Ujazd,  powiat tomaszowski. Usytuowana przy cichej drodze asfaltowej z dobrym dojazdem. W drodze przy działce znajduje się woda, a przyłącze prądu jest na ...

Wykno (Łódzkie, gm. Ujazd)

160 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15666109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584672 15666109 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 878 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, oraz...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

70 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15656425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23411531 15656425 Działka rolno-budowlana, w części zalesiona, o powierzchni 16,357 m2, zlokalizowana w miejscowości Dąbrowa, powiat tomaszowski gmina Lubochnia. Działka o wymiarach 37m szerokości, na 442 m długości. W drodze przy działce jest prąd, woda i światłowód....

Dąbrowa (Łódzkie, gm. Lubochnia)

650 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
16357 m2
-
15556965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21168545 15556965 Działka na przedmieściach Tomaszowa Mazowieckiego, z Warunkami Zabudowy. Oferuję Państwu działkę budowlaną z WZ oraz pozwoleniem na budowę wraz z projektem domu jednorodzinnego DANUM DM-6708. Działka o powierzchni 844 m2 o wymiarach 20 m głębokości n...

Wiaderno (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

109 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
844 m2
-
15417607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18076655 15417607 Działka budowlana, o powierzchni 1800 m2, zlokalizowana w miejscowości Tobiasze.Usytuowana przy drodze asfaltowej ale niezbyt ruchliwej , doskonała pod budowę domu , na działalność gospodarczą , może również służyć jako działka rekreacyjna , jej wiel...

Tobiasze (Łódzkie, gm. Ujazd)

162 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
1800 m2
-
15412571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17968446 15412571 Działka budowlana z warunkami zabudowy, w miejscowości Kaleń gmina Wolbórz.Działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w sąsiedztwie lasu. Dojazd do działki cichą drogą asfaltową.Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej z dobrym do...

Kaleń (Łódzkie, gm. Wolbórz)

84 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15627869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22791391 15627869 Do sprzedania grunty rolne w miejscowości Lubień gm. Rozprza, o powierzchni użytkowej około 2,75ha, i szerokości działki 36m. Działka posiada dostęp do drogi gruntowej dojazdowej. W granicy działki znajduje się słup elektryczny średniego napięcia. O...

Lubień (Łódzkie, gm. Rozprza)

162 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
27500 m2
-
15507910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20108696 15507910 Przepiękna działka budowlana z widokiem na Zalew Tatar w Rawie Mazowieckiej. Unikatowa działka budowlana o powierzchni 2011 m2, zlokalizowana przy linii brzegowej Zalewu w Rawie Mazowieckiej. Na działce znajduje się murowana stodoła z możliwością roz...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

710 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
2011 m2
-