• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

15403583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17767843 15403583 Działka budowlana z WZ, o powierzchni 1166 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka poza miastem wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Media, woda i prąd w drodze dojazdowej...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

98 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
1166 m2
-
12355896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17936561 12355896 Działka budowlana w okolicy Zalewu Sulejowskiego Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1416 m 2.Dojazd do działki drogą asfaltową.Cicha i spokojna okolica. Idealne miejsce na dom dla rodziny z dziećmi.Do zalewu Sulejowskiego jest około ...

Golesze-Parcela (Łódzkie, gm. Wolbórz)

57 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1416 m2
-
15116277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10190757 15116277 Działka w miejscowości Sobień powiat Opoczyński ,gmina Białaczów . Działka o powierzchni 7916 m2 i wymiarach 25 x 316,64 m2 .Działka znajduje się w środku lasu bez ogrodzenia .Działka składa się z gruntów rolnych i leśnych ,może służyć jako działka r...

Sobień (Łódzkie, gm. Białaczów)

80 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
7916 m2
-
15116281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10190756 15116281 Działka pod zabudowę, w miejscowości Sobień gmina Białaczów, powiat Opoczyński o powierzchni 4718 m2 Działka położona w cichej spokojnej okolicy otoczona lasem .Dojazd do działki drogą leśną Media woda oraz prąd w drodze dojazdowej do działki . Dział...

Sobień (Łódzkie, gm. Białaczów)

130 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
4718 m2
-
14963087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5663471 14963087 Duża działka rolna z możliwością zabudowy, znajdująca się w miejscowości Janów gmina Wolbórz. Działka o powierzchni 1936 m2 w bardzo dobrej lokalizacji .W pobliżu trasa S8 dobra komunikacja zarówno do Tomaszowa Maz 13 km jak i Piotrkowa Tryb.20 kmW...

Janów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

120 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
1936 m2
-
14905292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4393946 14905292 Działka o powierzchni 2.514 m2, zlokalizowana między dwoma ulicami z wjazdem z dwóch stron! Działka zabudowana budynkami o powierzchni 472 m2. Powierzchnia garaży to 301 m2, powierzchnia warsztatowa to 81,4 m2, powierzchnia socjalna i biura to 90,12 ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

1 890 000 PLN (752 zł/m2)

-
-
2514 m2
-
13891729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2198428 13891729 Działka budowlana o powierzchni 1004 m2 w atrakcyjnym miejscu Wolborza. W bliskiej odległości od działki znajdują się sklepy, ośrodek zdrowia, szkoła, obiekty rekreacyjne oraz przystanek komunikacji. Działka posiada warunki zabudowy oraz wszystkie ...

Wolbórz (Łódzkie, gm. Wolbórz)

140 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
13891613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2198251 13891613 Atrakcyjna działka rolna o powierzchni użytkowej 8630 m2 , położona blisko Krajobrazowego Parku Sulejowskiego. Działka z możliwością przekształcenia i podziału na mniejsze działki. W niedalekiej odległości Zalew Sulejowski. Miejsce idealne dla osób ...

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

431 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8630 m2
-
14626007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 151621 14626007 Pięknie położona prostokątna 2800 m 2 działka z WZ Do sprzedania działka, pomiędzy Tomaszowem Maz. a Opocznem w miejscowości Tomaszówek. Działka położona przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się woda, kanaliza, prąd i gaz. Do sprzedania w niższ...

Tomaszówek (Łódzkie, gm. Sławno)

140 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2800 m2
-
14541710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 139853 14541710 Duża działka rolna do przekształcenia blisko zalewu. Działka znajduje się w Nagórzycach w bliskiej odległości od Zalewu. Obecnie działka jest działką rolną, zalesioną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki jest drogą polną. Obecnie d...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

240 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
14485451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130445 14485451 Działka 48 a z możliwością przekształcenia na budowlaną. Do sprzedania piękna prostokątna działka umiejscowiona w ciągu zabudowań domów jednorodzinnych co daje pewność możliwości przekształcenia na budowlaną. Działka ma 48 a, wiec można ją podzielić ...

Biskupia Wola (Łódzkie, gm. Czarnocin)

264 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
4800 m2
-
14398741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 125913 14398741 Idealna działka na budowę osiedla w bliskiej odległości od centrum. Działka znajduje się w bliskiej odległości od centrum z przeznaczenie działki według Warunków Zabudowy pod budowę bloków mieszkalnych lub osiedla domów jednorodzinnych. Na działce z...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

3 300 000 PLN (1 410 zł/m2)

-
-
2341 m2
-