• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

14382815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125300 14382815 Działka 1550 m2 ze wszystkimi mediami na działce i zaczęta budową w cichej i spokojnej okolicy! Działka mieści się 9 km od centrum Tomaszowa w gminie Wolbórz. Na działce są media, prąd i woda-kanalizacja. Rozpoczęta budowa domku parterowego z projek...

Janów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

180 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1550 m2
-
14265077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 107518 14265077 Działka na nowym osiedlu domków z ogrodzeniem w cenie. Nowo zagospodarowana działka w cichej i spokojnej okolicy w Wola Wiaderna. Dziaka przygotowana pod budowę domu jednorodzinnego, media w drodze. Na działce zrobione jest nowe ogrodzenie w cenie d...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

215 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
1315 m2
-
13387599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88627 13387599 Oferujemy działkę o powierzchni 2126 m2. Z możliwością dokupienia drugiej takiej samej wielkości. Działka inwestycyjna położona w ścisłym centrum Bełchatowa. Posiada Plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę wielogabarytową. Idealna dla inwes...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

450 000 PLN (212 zł/m2)

-
-
2126 m2
-
15231001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13363069 15231001 3247m2 w otoczeniu zieleni, działka w sąsiedztwie domów. Jest MPZP. Media: woda. Energia w drodze. Myślałeś o własnym domu w malowniczej okolicy Rawy Mazowieckiej?Spójrz na tę ofertę:3247m2 o szerokości 17 metrów w malowniczej okolicy raptem 1,5km od...

Ścieki (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

196 499 PLN (61 zł/m2)

-
-
3247 m2
-
15153264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11094843 15153264 Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną działkę z warunkami zabudowy. Działka budowlana zlokalizowana w przepięknej miejscowości turystycznej Zakościele, gmina Inowłódz powiat tomaszowski, o powierzchni 1253 m2. Na działkę zostały wydane warunki zabudo...

Zakościele (Łódzkie, gm. Inowłódz)

119 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1253 m2
-
15125738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10435592 15125738 Działka o powierzchni 7128 m2, podzielona na mniejsze działki budowlane ! Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera lub inwestora. Gotowa działka o powierzchni 7128 m2, podzielona na 8 mniejszych działek budowlanych, wraz z drogą dojazdową do każdej dzi...

Lubiaszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

465 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
7128 m2
-
15106518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9948206 15106518 Działka o powierzchni 7827 m2, z możliwością uzyskania warunków zabudowy!. Działka położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Liciążna. Wymiary działki 25 x 313 Media w drodze dojazdowej ;woda ,prąd .Działka częściowo zalesiona ,młody las do wyci...

Liciążna (Łódzkie, gm. Inowłódz)

130 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
7827 m2
-
15045424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7967703 15045424 Na sprzedaż działka o wymiarach 33 x 90 m2 ok 3000 m2 w miejscowości Ujazd . Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy Ujazdu .Na działce starodrzew jabłonie .Działka posiadająca piękny widok na łąki , pola i las . Szybki dojazd do centrum Ujazdu...

Ujazd (Łódzkie, gm. Ujazd)

180 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15037141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7658068 15037141 Bardzo ładna działka budowlana usługowo -mieszkaniowa położona w Luboszewach Działka budowlana położona w bliskiej lokalizacji od Tomaszowa Mazowieckiego ok 7 km, zarówno jak i do Spały ok 6 km.Działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę domu, l...

Luboszewy (Łódzkie, gm. Lubochnia)

320 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
15035178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7551616 15035178 Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną usługowo -mieszkaniową o powierzchni 3400 m2 Działka położona przy drodze asfaltowej na obrzeżach Piotrkowa Trybunalskiego.Działka posiada warunki zabudowy na wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych .Wjazd na dz...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

230 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
3400 m2
-
15019567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6992006 15019567 Duża działka w centru 4121 m2 znajdująca się w ścisłym centrum Opoczna Działka z przeznaczeniem usługowo -mieszkaniowym w centrum Opoczna.Powierzchnia działki 4121 m2 . Działka do inwestycji dla dewelopera .Działka jest na tyle duża ,że spokojnie mo...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

3 502 850 PLN (850 zł/m2)

-
-
4121 m2
-
12355915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6953774 12355915 Dwie działki w cenie jednej. Bardzo atrakcyjna oferta. Oferujemy na sprzedaż dwie działki. Jedna o powierzchni 910 m2, na której mieści się sad i druga o powierzchni 2769 m2. Idealna nieruchomość dla inwestora lub rodziny z dziećmi. Cicha i spokojna ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

440 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-