• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 93

15885297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722346 15885297 Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 219 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1974
15780734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25813150 15780734 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią.Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone w cichobieżne windy oraz posiadają miejsca parkingowe w garażach podziemnych.Lo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15777996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739225 15777996 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,53 m, położone na 2 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku położonym w okolicy ul. Powszechnej i Mieszczańskiej. Budyne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15728743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24752867 15728743 Rezerwacja !2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy na tzw. Górniaku, w niedalekiej odległości od Pa...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15727650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723408 15727650 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodny dostęp do miasta.W najbliższej okolicy ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15822284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649548 15822284 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w łódzkiej dzielnicy Górna na tzw. Górniaku, znanym z wygodnej infrastruktury oraz spokojnego, osiedlowego charakteru. W najbliższej okolicy znajdują si...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15828082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649598 15828082 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Kurak, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im. Mikołaja Kopernika. W pobliżu liczne sklepy, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

255 000 PLN (9 444 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15860908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188867 15860908 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie je...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15807645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376175 15807645 REZERWACJA!Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna,w południowo-wschodniej części miasta.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

192 000 PLN (7 111 zł/m2)

1
1
27 m2
1980