• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 93

15841671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792685 15841671 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ!Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń na świeżym powietrzu? To mieszkanie jest idealną odpowiedzią na Tw...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 341 zł/m2)

3
1
44 m2
2025
15841721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZCZYNSZOWY APARTAMENT Z OGRODEM 26793364 15841721 Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m² z prywatnym ogrodem 180 m², położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Kolumny w dzielni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 048 360 PLN (12 480 zł/m2)

4
-
84 m2
2021
15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
15872133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485962 15872133 Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę.Oferta ekskluzy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

715 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2025
14625376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24763 14625376 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na zamkniętym ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

432 100 PLN (7 450 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14625383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24762 14625383 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ł...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (7 642 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
14625386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24773 14625386 Oferujemy Państwu nową kawalerkę w stanie deweloperskim w dobrej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z duż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

276 000 PLN (8 118 zł/m2)

1
1
34 m2
2022
14625385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24769 14625385 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

417 200 PLN (7 585 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14625372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24765 14625372 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum.Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na zamkniętym t...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 500 PLN (7 578 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14625389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767 14625389 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (7 436 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14624839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24764 14624839 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi (jeden z garderobą), łazienki...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

576 000 PLN (7 291 zł/m2)

4
1
79 m2
2022