• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 93

14625374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761 14625374 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu. Składa się z ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 600 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14622286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24757 14622286 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, garderoba, łazi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

576 000 PLN (7 291 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
14625390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766 14625390 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

456 822 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14624838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24759 14624838 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ł...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 600 PLN (7 540 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15881837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W SUPER CENIE DO NEGOCJACJI 27649912 15881837 Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w Łodziprzy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku.Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, który zapewnia wyraźny podział ...

Łódź (Górna), Władysława Broniewskiego

328 360 PLN (6 986 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15878249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na panoramę miasta 27591438 15878249 2 pokoje 44 m² 11 piętro widok na panoramę Łodzi ul. ŁącznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego na 11. piętrze przy ul. Łącznej w Łodzi, z imponującym widokiem na panoram...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

344 900 PLN (7 839 zł/m2)

2
-
44 m2
1975
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15772699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25617016 15772699 Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52m2, znajdujące sią na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień takich jak liczne miejsca parkingowe, komunikacja miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1989