• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

15642604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23113541 15642604 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Apartament w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku w odnowionym budynku z cegły z lat 50.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, ucz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (11 774 zł/m2)

2
-
84 m2
2017
15602491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22232075 15602491 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15725983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690712 15725983 Przestronne 2 pokoje na Retkini w zielonej okolicy!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi, nieopodal ulicy Księdza Jerzego Popiełuszk...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (9 355 zł/m2)

2
1
31 m2
1970
15676407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23770129 15676407 2 pokoje do własnej aranżacji na TeofilowieOpiekun oferty:Stanisław KarwowskiTel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów handlowo-usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli oraz restauracji. Mieszkanie z...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

213 275 PLN (9 694 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15628420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22805580 15628420 Świetne 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Śródmieściu.Opis lokalizacji:Centrum, blisko ronda Solidarności i czterech wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.4 pokoje w ścisłym Centrum. Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 797 zł/m2)

4
-
64 m2
1920
15765928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491462 15765928 Opiekun oferty:Robert SzeidlTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w budynku z cegły, blisko Manufaktury.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu liczne sklepy, sz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
2
50 m2
1967
15736715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24876846 15736715 KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ W ZIELONEJ CZĘŚCI BAŁUTOpis lokalizacji:Bliska odległość do Manufaktury oraz punktów handlowych i usługowych. W pobliżu szkoły oraz restauracje. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z każdą dzielnicą Łodzi.Opiekun oferty:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

240 000 PLN (7 059 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15619433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587689 15619433 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju. Położone w cichej i kameralnej okolicy, zapewnia komfort życia z dala od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1972
15763311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422557 15763311 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1930
15727650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723408 15727650 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodny dostęp do miasta.W najbliższej okolicy ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1975