• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

15763311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422557 15763311 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1930
15727650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723408 15727650 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodny dostęp do miasta.W najbliższej okolicy ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15718695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24555980 15718695 Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki miejskie oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające dobry ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
1
30 m2
1978
15675596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23754525 15675596 Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki!Opis lokalizacji: Śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, Galerii Łódzkiej oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602O...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (13 000 zł/m2)

1
1
13 m2
1920
15589418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21959524 15589418 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (12 565 zł/m2)

1
-
23 m2
1920
15580937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21780553 15580937 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
1930
15541405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20856250 15541405 Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15533922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20685878 15533922 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okol...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
-
48 m2
1920
15655354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23385240 15655354 Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzieOpis lokalizacji:Śródmieście, blisko ManufakturyApartament i kawalerka - gotowce inwestycyjneOtoczenie nieruchomości:Centrum Łodzi, okolice ul. Zachodniej, 15 minut pieszo od ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

772 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
-
58 m2
2024
15589731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21970179 15589731 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (6 851 zł/m2)

3
-
67 m2
1920
15553201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21041864 15553201 Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Wejście do lokalu jest niezależne i prowadzi b...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 900 PLN (9 029 zł/m2)

1
-
31 m2
1920
15514764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20242076 15514764 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi.Opis lokalizacji: Plac Wolności (Śródmieście) blisko Manufaktury w Centrum, 4 pokoje idealne pod inwestycje do generalnego remontu. Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

4
-
73 m2
1900