• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

15528234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20559152 15528234 Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą!Opis lokalizacji: Łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

160 000 PLN (10 667 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15822284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649548 15822284 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w łódzkiej dzielnicy Górna na tzw. Górniaku, znanym z wygodnej infrastruktury oraz spokojnego, osiedlowego charakteru. W najbliższej okolicy znajdują si...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15694880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24094426 15694880 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej Retkini. W okolicy znajdują się parki, restauracje, sklepy, przystanki autobusowe oraz tramwajowe i duży dostęp do wolnych miejsc...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (8 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1975
15828082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649598 15828082 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Kurak, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im. Mikołaja Kopernika. W pobliżu liczne sklepy, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

255 000 PLN (9 444 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15823796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649558 15823796 Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzeniaOpiekun oferty:Łukasz Duracztel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym centrum Łodzi, przy pieszej części ulicy Piotrkowskiej, jednocześnie jest ciche ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (11 150 zł/m2)

3
2
60 m2
2020
15763901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25434216 15763901 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Hipotecznej.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się szkoła podstawowa, przedsz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (7 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15696376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24116336 15696376 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie ulic Narutowicza, Uniwersyteckiej i Wierzbowej. To najbardziej prestiżowa część miasta, z eleganckimi i w w...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

525 000 PLN (9 052 zł/m2)

2
1
58 m2
1936
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15887887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797107 15887887 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III piętrze w prestiżowej inwestycji Atal Aura przy ul. Telefonicznej ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 200 PLN (13 192 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15887526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784993 15887526 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne ter...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1976
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (10 169 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975