• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364780 15868102 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 12-to piętrowym. Budynek po częściowej termomodernizacji, klatka schodowa czysta. Winda z poziomu 0 i brak barier a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

535 000 PLN (7 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15863694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254998 15863694 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKUSzukasz nieruchomości z charakterem, która oferuje coś więcej niż standardowe cztery ściany? Mam przyjemność zaprezentować przes...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (5 065 zł/m2)

3
1
77 m2
1938
15856551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092757 15856551 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wszystki...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

572 000 PLN (15 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15868820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27391151 15868820 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,89 m, zlokalizowaną w nowej, prestiżowej inwestycji przy ul....

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15855863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27076614 15855863 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

229 000 PLN (13 471 zł/m2)

1
1
17 m2
1895
15878291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592635 15878291 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności. W okolicy znajduje się Manufaktura, szkoły, sklepy, restauracje,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
1
51 m2
1880
15873126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512712 15873126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na osiedl...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

689 000 PLN (8 722 zł/m2)

3
1
79 m2
1995
15872894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504404 15872894 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych lokalizacji w mieście, charakteryzująca się świetną infrastrukturą ora...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15872448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493738 15872448 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot.Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku i został funkcjonalnie podzielony na trzy w pełni niezależne k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

849 000 PLN (7 861 zł/m2)

3
3
108 m2
1886
15872447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493737 15872447 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Na sprzedaż świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem na zielonym, przestronnym osiedlu Widzewa przy rondzie Sybiraków.11-piętrowy budynek posiada osobne wejście z windą z poziomu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (7 781 zł/m2)

1
1
32 m2
1978
15872276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489629 15872276 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (11 324 zł/m2)

2
1
37 m2
2023