• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

15869818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27410443 15869818 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, k...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

1
1
35 m2
1930
15860908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188867 15860908 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie je...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15860792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184493 15860792 Contact me should you need more information in EnglishOpiekun oferty: Kacper Kurczaktel. 602?101?602Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000złOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Turoszowskiej w Łodzi, w rejonie Żabieńca, któ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15856538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092716 15856538 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piwnej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (8 922 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15868103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27364777 15868103 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego życia z doskonałą komunikacją. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
1953
15866622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27322046 15866622 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w samym centrum Łodzi, na osiedlu Manhattan.Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 14-to piętrowym. Budynek po częściow...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (9 219 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15861750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27211071 15861750 Contact me should you need more information in Eglish.Opiekun ofery:Kacper Kurczaktel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomościMieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63, w dobrze skomunikowanej części Łodzi. W najbliższej okolicy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (9 643 zł/m2)

1
-
28 m2
1975
15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15849734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26980177 15849734 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka) oraz centrum biznesowo-rozrywkowego Off-Piotrkowska. Gastronomia, roz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (9 849 zł/m2)

6
2
73 m2
1980
15835695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703310 15835695 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut dojdziesz do przystanków komunikacji miejskiej, które zapewniają s...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (11 176 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15829249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649613 15829249 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. W najbliższym otoczeniu znaj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970