• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15889787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861633 15889787 Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury. Dzielnica ta jest również doskonale skomunikowana z resztą miasta,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1997
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15293288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14978292 15293288 Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim w Skierniewicach Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim. Atutem tego mieszkania jest jego usytuowanie, do stacji PKP zaledwie 2 min piechotą. Ale to nie j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

585 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15872013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27484032 15872013 Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 40,34 m. kw. usytuowane na pierwszym p...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (4 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15891008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884567 15891008 Sprzedaż mieszkania 48 m² ŁowiczOferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 4. piętrze w budynku w doskonałej lokalizacji Łowicza. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych sypialni, przestronnego salonu, od...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

360 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1976