• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15891008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884567 15891008 Sprzedaż mieszkania 48 m² ŁowiczOferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 4. piętrze w budynku w doskonałej lokalizacji Łowicza. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych sypialni, przestronnego salonu, od...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

360 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15834782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713336 15834782 Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny w domu dwulokalowy...

Ksawerów (Ksawerów) (Łódzkie, gm. Ksawerów)

329 000 PLN (4 838 zł/m2)

2
-
68 m2
1960
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15866807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z panoramą! 8 piętro 27328515 15866807 To mieszkanie to świetna, budżetowa propozycja dla osób, które marzą o funkcjonalnej przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na 47,3 m² znajdziesz aż dwa niezależne pokoje oraz salon, co daje komfort zarówno dla rodzin, jak i o...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 360 PLN (7 944 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15890983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy do wlasnej aranżacjj 27883553 15890983 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 mkw centrum Zelowa przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w przedwojennej, dwupiętrowej kamienicy z cegły, charakteryzującej się solidną i trwałą konstrukcją.Nieruchomość zlo...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

195 360 PLN (3 053 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15891209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890874 15891209 Prezentuję Państwu kawalerkę położoną przy jednej z głównych ulic w Piotrkowie Trybunalskim lokalizacja to ulica Wojska Polskiego W mieszkaniu przeprowadzono prace remontowe. Wykonano nową ściankę działową, dzieki temu powstała łazienka z kabiną p...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

161 000 PLN (6 440 zł/m2)

1
-
25 m2
1985
15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970