• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15850843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27010254 15850843 Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią autentyzm wysokich wnętrz i chcą nadać im własny, niepowtarz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
104 m2
1920
15758487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25322582 15758487 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42,42 m² do remontu Osiedle Retkinia, ŁódźOpis nieruchomości:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w spokojnej i zielonej części Osiedla Retkinia. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

379 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1972
15823691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633214 15823691 Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny design z idealną infrastrukturą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu o powierzchni 35,51 m², zlokalizowanego na prestiżowym i zielonym Osiedlu Jarzębinowym.O mieszkaniu:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

479 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15891079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885897 15891079 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na łódzkiej Retkini.Mieszkanie składa się z:• przestronnego salonu z wyjściem na balko...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15791312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989609 15791312 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w pełni rozkładowego, usytuowanego na czwartym piętrze wieżowca.Powierzchnia mieszkania to 42,98 m² na którą składają się:- pokój o pow. ok. 15,12 m² z wyjściem na balkon,- pokó...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (8 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15885799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z windą 27740868 15885799 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: - Salon- Kuchnia - Łazienka - WC - Sypialnia - Pokój- Korytarz - Balkon ty...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

483 360 PLN (7 005 zł/m2)

3
1
69 m2
1970
15890361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875892 15890361 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a układ pozwala na stworzenie komfortowej strefy dziennej oraz części...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

319 000 PLN (11 393 zł/m2)

1
-
28 m2
1988
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025