• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
2
51 m2
1987
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15704470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24265593 15704470 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
2025
15692724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24049866 15692724 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15681447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23856254 15681447 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

659 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
79 m2
2025
15681448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23856253 15681448 Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

567 000 PLN (8 591 zł/m2)

2
1
66 m2
2025
15843671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26809228 15843671 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 000 PLN (6 215 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15161652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11314038 15161652 Do pierwszego zamieszkania, fabrycznie nowe.W sercu kulturalnej Łodzi.Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu Łodzi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1904
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985